Overschrijvingen vierde klasse (za)

0

Op 15 juni om 23:59 sluit de overschrijving voor amateurclubs. Onderstaand de overschrijvingen voor de Vierde klasse (za).

Heeft u een overschrijving of mist u een speler of club? Mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl

OVERSCHRIJVINGEN

Vierde Klasse (za)

Abbenbroek

  • Komen: Nigel de Waard (Hellevoetsluis), Zakaria Cheick (Botlek), Steven Lans (Hekelingen), Ivana Mantala (Rockanje), Niels Molendijk (Rhoon), Muhammed Baydar (FC Vlotbrug), Oussama Nahru (FC Vlotbrug), Thomas Melching (FC Vlotbrug), Joey Salij (FC Vlotbrug), Rhafotsy Gadoy (FC Vlotbrug).
  • Gaan: Gino Harreman (Simonshaven), Remy Verweij (Simonshaven), Casey van Os (SVV), Jeremy Verhoev (Excelsior’20).

AGE GGK

  • Komen: Marco Maus, Maurice Hage, Mehmet Sayilgan, Fatih Sayilgan, Reeda Bel-Abed en Andro Pantophlet (allen VOB)
  • Gaan:

Ammerstolse SV

  • Komen: Niemand
  • Gaan: Jordi de Graaf (Bergambacht), Yannick Hogendoorn, Michel Rozendaal, Jeffrey Spierdijk, Raymon Spierdijk, Corné Versluis (allen Stolwijk), Marco de Groot, Thomas van Elteren, Rob van Woerkom, Gerben Ruissen en Thijs Schmidt stoppen.

Bergambacht

  • Komen: Jan Smits (Spirit), Jordi de Graaf (Ammerstol)
  • Gaan: Erik Kuiper (Schoonhoven), Kelvin Potuijt (gaat lager voetballen)

Bolnes

  • Komen: 
  • Gaan: 

Cabauw

  • Komen: Nik Jongbloed (VVIJ), Michel Pussiebeke (Benschop), Hugo Mudde (SV Lopik).
  • Gaan: Niemand

CKC

  • Komen: Kaj Platteschoor (Excelsior R.), Yairo van Horik (CV Zwervers), Joey van Oosten (DCV).
  • Gaan: Mick Veldhoen (Alexandria’66)

DRL

  • Komen: Jeroen Bergsma (Alblasserdam), Kenndreth Zimmerman (Bolnes), Daverick Brigitta (Brielle, VV), Denzel Engelhart (Brielle, VV ),Walid Ben Hammou (FC IJsselmonde ), Helder Monteiro Correia (FC IJsselmonde), Andy Cicilia (Meeuwenplaat ), Diogo Lopes de Barros (Overmaas) ,Sven Sousa Fortes (Overmaas), Abyian Zimmerman (Rotterdam United), Stephan Martins (SV ), Khalid Bouyakoubi (Slikkerveer), Joshua Koeks (Slikkerveer), Kobee Odartey (Slikkerveer), Joshua Jhagroe (Spartaan’20), Benjamin Nzuzi (Spartaan’20) Joey Ipatia (Spartaan’20), Zairo Senchi (Spartaan’20), Angelo Candelaria (Swift Boys), Mouad Bilal (Zwervers, IJVV de), Mouzad Boudal (Zwervers, IJVV de), Leonardo Furtado (Zwervers, IJVV de).

  • Gaan: Mohammed Bensadik (FC IJsselmonde), Dylan Bruyn (FC IJsselmonde), Charlie Dakriet )FC IJsselmonde), Tommy Drogt (FC IJsselmonde), Nigel van Egmond (FC IJsselmonde), Levy Groeneweg (FC IJsselmonde), Kevin Herkhoff (FC IJsselmonde), Milton Keeldar (FC IJsselmonde), Ferry Steenbergen (FC IJsselmonde), Elian Emile Toebosch (FC IJsselmonde), Valerio Vers (FC IJsselmonde), Bradley Leetz (Hillegersberg, vv).

DVV’09

  • Komen: Frank den Hengst (Flakkee), Julian de Geus (Brielle)
  • Gaan: Marko Karsbergen (NTVV), Jesper Hanenberg (NTVV).

Egelantier Boys

  • Komen: 
  • Gaan: 


Excelsior’20

  • Komen: Davy Roozen, Mitchell Schrauwers (Exc’20 zo), Jurlie Verdoold, Wessel Blijdorp, Sven Zoetmulder (Exc’20 lager) , Dalton Dabo, Samuel Rocha, Jovanny Lima Alem (Exc’20 JO19-1), Ruwendly Jones (VVKS za), Joey Korver (VVKS zo), Jeffrey Rorijs, Bruno dos Santos Lima, Chu de Jesus, Thiago Lima Oliveira, Desmond de Jong (SVV), Gilson Mendes Varela, Nico de Jager, Nathan de Jager, Dion Engelbracht (HBSS), Yoeri Olivier (DVO’32), Valence Heymans (Legmeervogels), Mike Mookhoek (Zwaluwen), Jeremy Verhoev (Abbenbroek), Roy Zuidgeest (PPSC), Kevin van Doorn (Hermes DVS), Vincent Koppenhagen (Victoria’04), Elgyn Vriendwijk (Neptunus/Schiebroek), Brenden Woelbai (Rotterdam United), Boris Lassooij (FC Zoetermeer)
  • Gaan: Niemand

Excelsior R.

  • Komen: 
  • Gaan: 

Flakkee

  • Komen: Niemand
  • Gaan: Dennis Breen (stopt), Robert Finke (stopt), Mels de Blok (DBGC), Frank den Hengst (DVV’09), Youri Kievit (NTVV), Jarno Osseweijer (OFB).

FIOS

  • Komen: Brandon Masseurs (FC Bergen)
  • Gaan: Pajo Wiel (SDV), Jermain Dortalina (SDV), Jordan Braafhart (SDV)

GLZ/Delfshaven

  • Komen: 
  • Gaan: 

Gouderak

  • Komen: Geen
  • Gaan: Jesse Metselaar (stopt)

Goudswaardse Boys

  • Komen: Jordy Fakkel (SHO), Jacco Vink (Piershil), Niels van Ruiven (Piershil), Christopher Groenendijk (Piershil) en Bob Seip (Oud-Beijerland).
  • Gaan: Benjamin Eekhoorn (stopt).

GOZ

  • Komen: Mike Stok (was gestopt), Eddy de Heus (Heinenoord)
  • Gaan: Kaz Kromwijk (Strijen), Jeremy Hensen (GOZ)

GSC/ODS

  • Komen: 
  • Gaan: 

GSV

  • Komen: Soufiane Chairi; Laurens Bogaard, Mitchell van der Hoorn (allen Olympia), Khalid Khuakhi (ONA) en Azadinne Akkoub (DONK).
  • Gaan: Paul van Maaren, Laurens Borg en Sven de Jong (allen gestopt)

Haastrecht

  • Komen: Mark Koorevaar (WDS)
  • Gaan: Dennis Kalmeijer (stopt), Gijs de Jong (stopt)

Hekelingen

  • Komen: Wesley Sturrus (SCO 63), Fabrizio Varela (SCO 63), Koen Spitters (Botlek), Marvin van der Ende (was gestopt, Botlek), Youri Reis (Spijkenisse O23), Faisal Hasan (AGE-GGK), Wesley van der Laan, Lorenzo Karamat Ali, Niels van Scholl, Pim Kruijsen en Youri de Cock (eigen jeugd)
  • Gaan: Steven Lans (Abbenbroek), Mickey Remy (Botlek), Miguel ten Hove (NBSVV).

Herkingen’55

  • Komen: Geen
  • Gaan: Stefan de Leeuw (DBGC).

HermesDVS

  • Komen: Cas Buckers (Excelsior’20), Shannon Libiee (Excelsior’20), Robert Lunenburg (Excelsior’20), Angelo Sambo (Excelsior’20), Lisendry Sambo (Excelsior’20), Brian Plooij (Hardinxveld), Ahmet Omeroglu (Kethel Spaland), Kevin Toom (Kethel Spaland)
  • Gaan: Stefan Dijkshoorn (DVO’32), Kevin van Doorn (Excelsior’20), Ruben Rossel (SVV).

Hillegersberg

  • Komen: –
  • Gaan: –

HWD

  • Komen: –
  • Gaan: –

IFC

  • Komen: –
  • Gaan: –

Maasdijk

  • Komen: –
  • Gaan: –

Maense

  • Komen: –
  • Gaan: –

Melissant

  • Komen: Timo van Dongen (Flakkee), Sico Wielaert (Flakkee)
  • Gaan: Pieter Both (stopt), Arnoud Both (stopt)

MSV’71

  • Komen: –
  • Gaan: –

NBSVV

  • Komen: Davie van den Voorden (OSV), Sevket Kasaroglu (Botlek), Donovan Scholtz (Simonshaven), Miquel Ten Hove (Hekelingen)
  • Gaan: Ismael Adjis (Simonshaven), Dylano Gildbrandsen (Stopt), Willem Verzendaal (Piershil), Remi van der Horst (Piershil), Vincent van Gilst (Piershil).

NOCKralingen

  • Komen: –
  • Gaan: –

NTVV

  • Komen: Yoeri Kievit (Flakkee), Marko Karsbergen (DVV’09)
  • Gaan: Niemand

OFB

  • Komen: Calvin Goemaat (Bruse Boys), Jarno Osseweijer (Flakkee).
  • Gaan: Niemand

OHVV

  • Komen: Wouter Bloothoofd, Daniel Dijksman (beide Nieuwenhoorn), Roy de Ruiter en Patrick van Sint Maartensdijk (beide Zuidland), Joshua Stout (Vierpolders), Omer Ayldiz (Rozenburg)

  • Gaan: Rick Hopman (lager elftal OHVV), Roan Leter (Sparta AV onder 23), Olivier de Man (lager elftal Zuidland), Aaron van der Steen en Melvin Vlietstra stoppen.

Ommoord

  • Komen: Angelo van der Spek (FC Binnenmaas), Danny van der Eem (Rijsoord), Marco Kleijwegt (Moordrecht), Juramar Barkabessy (Moerkapelle), Gino Marchena (Moerkapelle).
  • Gaan: Micha van der Want (Deltasport), Chaimen Schrijnemakers (Hillegersberg), Roelof Breukhoven (CVV Zwervers), Kevin Ketting (CVV Zwervers).

Overmaas

  • Komen: –
  • Gaan: –

Pernis

  • Komen: –
  • Gaan: –

Piershil

  • Komen: Eric ten Oude (Zinkwegse Boys), Jeroen de Kruijk (Zinkwegse Boys), Peter Koenraadt (Zinkwegse Boys), Jan verzendaal (Zinkwegse Boys), Mithel Kloeg (VVOR), Sam van der Stigchel (Moordrecht), Willem Verzendaal (NBSVV), Remi van der Horst (NBSVV), Vincent van Gilst (NBSVV), Rene de Munnik (Oud-Beijerland).
  • Gaan: Jacco Vink (Goudswaardse Boys), Christof Groenendijk (Goudswaardse Boys), Niels van Ruiven (Goudswaardse Boys), Fernando Costa (sv Charlois), Marcel Verhorst (stopt), Erik van der Waals (stopt).

PPSC

  • Komen: –
  • Gaan: –

Rockanje

  • Komen: Niemand
  • Gaan: Youri Bal (Nieuwenhoorn), Sylvester Bal (stopt), Ivana Mantala (Abbenbroek).

Rotterdam United

  • Komen: –
  • Gaan: –

SCO’63

  • Komen: Ahmad Sirat (Meeuwenplaat), Marc Magdalena (Meeuwenplaat), Andres Klinger (Rijnmond HS), Martin Muganda (Zuidland), Moises Alves (Meeuwenplaat).
  • Gaan: Ronald de Groot (Simonshaven), Wesley Sturrus (Hekelingen), Fabrizio Fortes Varela (Hekelingen), Mo Balaha (Simonshaven), Walid Ahmet (Vierpolders), Patrick van Dorp (stopt).

SDV

  • Komen: –
  • Gaan: –

Simonshaven

  • Komen: Gino Harreman, Remy Verwij (beiden Abbenbroek), Justin Vos, Thom Schouten en Hugo Wartna (allen Botlek), Juan Bekmy (BZC/Zuiderpark), Suwendley Eugenia (SC Feyenoord), Isaiah Adjis(NBSVV), Muhammed Balaha, Ronald de Groot en Ricardo van der Hoff (allen SCO’63), Sjakiel Bouknaf, Jair van Kempen en Robin van der Linde (alleen SpartaAV), Raymond Brekelmans, Melvin Coppenrath, Zev Schol, Kai Schol, Jeroen van der Wijngaart en Mitch Zoetewei (alleen Hekelingen), Bas Moree (WCR), Ashkan Mohammed (SV Poortugaal)
  • Gaan: Johan van Es (stopt)

SNS

  • Komen: Jurgen van den Boogaard (DJS).
  • Gaan: Danny Durink (stopt).

Stellendam

  • Komen: Emilio Haesenbos (VDL), Danny van der Spek (Simonshaven), Michael Mettrop (Brielle).
  • Gaan: Peter Moerkerken (stopt).

Stolwijk

  • Komen: 
  • Gaan: 

Swift Boys

  • Komen: Dinaido Kasteneer (Leonidas), Amine Bougagmas (Leonidas), Chris da Silva (Swift Boys), Rohiet Kharagjitsing (ZBC’97), Helder Martins (ZBC’97), Rishi Weidum (HWD), Nathaniel Werleman (BZC/Zuiderpark).
  • Gaan: Rivelino van der Vlugt (BZC/Zuiderpark), Geofrey Korver (BZC/Zuiderpark), Melvin Schouten (WCR), Roeland Vermeulen (WCR), Owen Wolff (stopt), Donny Sadiroon (DRL), Dinaido Kasteneer (DRL).

TOGB

  • Komen: Vince Luyken, Emircan Bagcan, en Shaqiel Mohamadhoesein (allen TOGB zo), Julian Meijer en Thijs Modderkolk (jeugd)
  • Gaan: Thijs Raaben, Steven Treurniet en Sam Oosterveer (stoppen allen), Victor Spanjaart (lager elftal)

TransvaliaZW

  • Komen: –
  • Gaan: –

Unitas

  • Komen: –
  • Gaan: –

VOB

  • Komen: Michael Jager (CION), Carlo Leenhouts (Zestienhoven), Rick Carlier (CKC), Martin La Cruz (TOGB zondag), Michael La Cruz (was gestopt), Jeffrey Schenk (Poortugaal zondag)
  • Gaan: Marco Maus, Maurice Hage, Mehmet Sayilgan, Fatih Sayilgan, Reeda Bel-Abed en Andro Pantophlet (AGE/GGK)

Victoria’04

  • Komen: –
  • Gaan: –

WCR

  • Komen: 
  • Gaan: 

WFB

  • Komen: Max Wegereef (Hellevoetsluis).
  • Gaan: Niemand

ZBC’97

  • Komen: Kevin van Pelt ( Groote Lindt ), Jeffrey Gooshouwer (GSC/ODS), Bob Krens (RVVH), Ufuk en Aykut Akkanoglu ( IFC )
  • Gaan: Helder Martins (Swift Boys)

ZBVH

  • Komen: Marvin Lems (SHO), Robin Snijders (NSVV)
  • Gaan: Stan den der Zande (stopt), Kevin van Vliet (stopt).

Zestienhoven

  • Komen: Mitchel van Wageningen (Neptunus-Schiebroek), Mike Frehe (SC Feyenoord), Rik Verweij (Sportlust ’46), Zezito Baptiste de Pina (Zwaluwen), Robin Qasem (TOGB)
  • Gaan: Jasper Geense, Mitchel Kamper, Nick Vlaming (Soccer Boys), Carlo Leenhouts (VOB), Enes Khariman (GLZ Delfshaven)

Zinkwegse Boys

  • Komen: Justin de Lange (Oud-Beijerland), Mitchell Dirkx (Oud-Beijerland), Richy Walbrinck (BZC/Zuiderpark), Lars Stolk (SHO), Marnix de Koning (Oud-Beijerland), Age Hardlooper (Oud-Beijerland), Rik Bakker (SHO).
  • Gaan: Jamal Abdalla (Meeuwenplaat), John Ackon (Meeuwenplaat), Fouad el Azzouzi (Meeuwenplaat).

Zwartewaal

  • Komen: Wouter Kloos (Brielle), Melvin Bout (Zuidland), Jesse Langendoen (Nieuwenhoorn), Rogier Bazoer (Nieuwenhoorn), Danny Zuur (Nieuwenhoorn).
  • Gaan: Ferry van der Spuij (GHVV’13), Danny van der Spuij (GHVV’13).

Heeft u een overschrijving of mist u een speler of club? Mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl

OVERSCHRIJVINGEN

Laat een antwoord achter