Overschrijvingen derde klasse (za)

0

Op 15 juni om 23:59 sluit de overschrijving voor amateurclubs. Onderstaand de overschrijvingen voor de derde klasse (za).

Heeft u een overschrijving of mist u een speler of club? Mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl

OVERSCHRIJVINGEN

Derde Klasse (za)

Alblasserdam

  • Komen: Edar Salamao (COAL), Frank Hendriks (De Zwerver), Samet Ulusoy (De Zwerver), Marvin Tims (FC Dordrecht), Vadsun Vidal de Jesus (Papendrecht).
  • Gaan: Aschwin Bakema (Wieldrecht), Youri Groenendijk (De Alblas), Elmar Bakema (Drechtstreek), Damiën Buwalda (Nieuw-Lekkerland), Delano van Wiltenburg (De Alblas), Max Busé (De Alblas).

Botlek

  • Komen: Kevin Rijsdijk (was gestopt), Micky Remy (Hekelingen), Jordi Buurman (Rijnmond HS), Patrick Klaris (lager elftal),  Jeroen Jordaan (Spijkenisse).

  • Gaan: Zakaria Cheikh (GHVV’13), Diego Staats (GHVV’13), Koen Spitters (Hekelingen), Hugo Wartna (Simonshaven), Thom Schouten (Simonshaven).

BZC/Zuiderpark

  • Komen: Giovanni Stefano Luhrman (Swift Boys), Marlon Amado (Deltasport), Bruno Varela Lopes (Deltasport), Rivolinio van der Vlugt (Swift Boys),  Reza Ngarigota (Leonidas), Dion Mike Overdevest (Poortugaal), Lucien Klaasse (Zwarte Pijl), Bruno Varela Lopes (Deltasport).
  • Gaan: Julius Rosa (IJVV De Zwervers), Juan Bekmy (Simonshaven) en Marwin Richards (stopt). 

CVC Reeuwijk

  • Komen: Robin de Heij (ARC), Wouter van valen (ARC), Bryan de bruin, Pascal Hellingerwerf, Tom Radder (allen Alphia), Martijn Kok (Be Fair), Errol Vleggeert (BVCB), Lion van den Velde (Jodan Boys).
  • Gaan: Luuk Kwast (stopt), René Storij (stopt)

De Alblas

  • Komen: Youri Groenendijk (Alblasserdam), Erwin van der Heijden (Drechtstreek), Jari Zijderveld (Nieuw-Lekkerland), Remco van der Burgh (Nieuw-Lekkerland), Jeffrey Gelderblom (De Zwerver), Luke van Eck (Sliedrecht), Delano van Wiltenburg (Alblasserdam), Max Busé (Alblasserdam), Jorie Bieren (De Zwerver).
  • Gaan: André de Vos (stopt).

De Jonge Spartaan

  • Komen: Lars Geelhoed (Flakkee)
  • Gaan: Cas Abbas (SSS), Jurgen van den Boogaard (SNS)

Den Bommel

  • Komen: Marnix Brioos (NSVV), Jelle van Gils (NSVV)
  • Gaan: Niemand

DFC

  • Komen: Luiferdi Marchena (RCD), Donovan Carolus (Groote Lindt), Arie Pankras (GSC/ODS Za), Jilles de Jager (Oranje Wit), Calvin vd Holst (Oranje Wit), Okan Arslan (RVVH), Joeri v Kordelaar (GSC/ODS Za), Dylan Stiegelis (Oranje Wit), Lowell Barends (SC Emma), Rikki vd Spek (Dubbeldam JO-19).
  • Gaan: Chris Meerhof (gestopt), Suayip Yaman (GSC/ODS Zo)

Dilettant

  • Komen: Sander Put (Ommoord), Jerson Rosa (FC IJsselmonde), Djazz Manusama (Moordrecht), Tim Kamp (SVS), Hamza Mehrach (Olympia)
  • Gaan: Ian Hendirks (Jodan Boys), Colin den Otter (Nieuw Lekkerland), Sven Schilders (Nieuw Lekkerland), Robin Segers (Nieuw Lekkerland)

Dubbeldam

  • Komen: Djordi de Boer, Timo Kurpershoek (beiden Papendrecht), Björn van Ingen (Pelikaan), Dominique Mahu (Zwaluwe), Tom Plaisier (ASWH), Thomas Vigelius (SC Emma), Karim Touzani (Groesbeek).
  • Gaan: Niemand

DVO’32

  • Komen: Furkan Awchi, Mert Mese, Wassim el Moussaoui, Yousri el Abdellaoui en Yigit Ozyurek (eigen jeugd, JO19), Jeanno Lima, Joey Gomes en Tim van der Hoeven (vv Zwaluwen) en Orlando Nicolaas (CVV Zwervers)
  • Gaan: Frank Boer, Ruud Durinck, Walter Zomervrucht (stoppen), Ali Cetin (Cion), Jaro Foppen (BVV Barendrecht O23), Jochem van der Hoff (Victoria’04).

FC IJsselmonde

  • Komen: Thomas Fernandes (BVCB), Gino Capobianco (Bolnes), Jazzley John (Bolnes), Lorenzo Borsboom (FC Binnenmaas), Ntumba Kabango (Kethel Spaland), Kristian Stilting (Celeritas), Dylan de Bruyn, Elian Toebosch, Ferry Steenbergen, Kevin Herkhoff, Levy Groeneweg, Mo Bensadik, Nigel Egmond, Tommy Drogt, Valerio Vers, Charlie Dakriet, Milton Keeldar (allen DRL), Tufan Vatensever Berkay (Zwaluwen), Ilyas Tarhouchi (Bolnes),  Jeroen Janssens,(DRL), Giovanni Oskam (WCR), Reiny Dias Goncalves (LMO), Akshay Ramlal (Barendrecht), Germain Lubeya (Barendrecht), Izair Kamidi (Curacao).
  • Gaan: Dylan Delgado, Kevin Muanza (beiden Overmaas), Curthley Berkel (Leonidas), Anciaux Kuambo (IJVV De Zwervers), Jerson Rosa (Dilettant), John Hanst (PPSC), Luis Tumba, Mike van der Zalm (Kethel Spaland), Diego Fortes (PPSC), Marvin Sallons (LMO), Yuri Delgado (Zwarte Pijl), Stayson Geertruida (LMO).

GHVV’13

  • Komen: Frenk van Gelderen (Hellevoetsluis), Andy Kruik (Hellevoetsluis), Diego Staas (Botlek), Zakaria Cheick (Botlek), Marciano Berkhout (BVCB), Brendon Jansen (Prinsenland), Ferry van der Spuij (Zwartewaal), Jonathan Fransisca (Prinsenland), Danny van der Spuij (Zwartewaal).
  • Gaan: Ruben Speelpenning (Zuidland), Jelle van der Graaf (stopt).

Gravendeel

  • Komen: Dejan Bislimi (FC Binnenmaas), Patrick Zoutewelle (VVGZ), Gierro de Haas (Poortugaal)
  • Gaan: Jelle van der Starre (Heinenoord), Marco Kruithof (Heinenoord), Perrie Huisman (NSVV), Luc Rozendaal (FC Binnenmaas), Jordy Westein (Oud-Beijerland).

Groote Lindt

  • Komen: Mourad Afras (VVGZ), Berkay Tunc (VVGZ), Wesley de Hoog (IFC za), Oussama el Hajouti (IFC za) en Nathan Silié (Pelikaan).
  • Gaan: Tim Willemstein (Pelikaan), Donovan Carolus (DFC), Juthlen Castillo (Sv Poortugaal) en Silvano Domacassé (FC Dordrecht).

HBSS

  • Komen: Steve Kot (Sparta AV), Leroy van Bueren (Neptunus-Schiebroek), Patrick Medina (HWD), Ian de Jager (FC Dordrecht), Ibrahim Kizilay (CWO), Joey Grootenboer (IFC), Stephan van Waas (was gestopt), Ismael Adsalmis (FC Boshuizen), Miloud Bel Hassani (CWO), Rachid Baouli (CWO), Ceasar Mendes (CWO).
  • Gaan: Danny Fellinger (Kethel Spaland), Wesley Schouten (Kethel Spaland), Jorden Scherpenzeel (Kethel Spaland), Nicolai de Jager (Excelsior’20), Nathan de Jager (Excelsior’20), Vince Timmers (HBSS).

Kethel Spaland

  • Komen: Imerson Fortes (sv Charlois), Danny Fellinger (HBSS), Quincy Arnhem (Rotterdam United), Rutger Noodhoek (Deltasport), Dion van Berkel (VFC).
  • Gaan: Eelco van Viersen (Perkouw), Ruben de Vries (Perkouw), Naigy Klepke (HBSS), Michael Vogelezang (onbekend).

Lekkerkerk

  • Komen: Dillian Heijnen (Heinenoord), Samuel Cardoso (CVV Zwervers)
  • Gaan: Robin Schiedon (Schoonhoven

Leonidas

  • Komen: Khalid El Khalifi (HOV/DJSCR), Zohair Hasnaoui (HOV/DJSCR), Joauad El Morabit (HOV/DJSCR), Angel Perez (CWO), Regi Steba (Veluwezoom), Chemano Cruden (NSVV), Gwendixon Kirindongo (SC Feyenoord), Success Abraham (XerxesDZB), Churtly Berkel (FC IJsselmonde) en Cihan Ergdogan (FC IJsselmonde).
  • Gaan: Giorgio Winter (CVV Zwervers), Leonardo Almeida Da Luz (Deltasport), Randy Evora (Deltasport) en Giovanni Dos Reis (Rotterdam United).

LMO

  • Komen: Michael Blommaert (Wieldrecht), Rodney van Dam (RVVH), Mitchel Keikes (WCR), Dennis Keikes, Joel Martina  (beiden HOV/DJSCR, Danrick Isabella (SVV), Marvin Sallons, Giliandro Leona, Shurandy Martina, Shadiro Rink (allen FC IJsselmonde), Michael Brito Lima, Harrison Lima (waren gestopt), Raymond Kemper (geen club), Ponciano Salamao (COAL), Stayson Geertruida (FC IJsselmonde), Noury Mulder (RVVH).
  • Gaan: Tom Dijksman, (Overmaas), Mo Bakir, Marco Verheul, Hafid Ben Sadik (allen stoppen).   

MVV’27

  • Komen: Timo van Eijck (Excelsior M.), Cas van der Hoeven (Excelsior M), Lars van Gestel (was gestopt), Boyd Rijnenberg (Maasdijk)
  • Gaan: Rodney Remmerswaal (VDL), Erik van Geest (stopt), Lars Kloet (stopt).

Nieuwerkerk

  • Komen: Rens Blok (Be Fair), Nick van Velzen (Hillegersberg), Kevin de Geus (SVS).
  • Gaan: Wesley van den Dries (VVOR), Jeffrey Bos (BVCB), Daniel da Cruz (VVOR)

Oud-Beijerland

  • Komen:  Jordy Westein (‘s Gravendeel), Dylan de Vroed (Goudswaardse Boys), Sediq Walizada (NSVV), Chris Rojer (Alexandria ’66)
  • Gaan:  Stephan Baaij (lager), Ricardo Danning (lager), Shurnel Francois (Sliedrecht), Justin de Lange (Zinkwegse Boys), Bas Koelemeijer (Zinkwegse Boys), Rens Burgwal (Zinkwegse Boys), Mitchell Dirkx (Zinkwegse Boys), John van Tiggelen (lager), Jordi van Marion (lager), Remi Smulders (lager), Koen Scheurwater (lager), Edwin den Hoed (lager).

OVV

  • Komen: Jarno Huysman (OHVV), Niels Bekker (Brielle), Patrick Schage (Smitshoek), Robin Bos (Brielle), Morris Gelderland (GHVV’13), Garush Gabrieljan (Nieuwenhoorn), Kevin Noordzij (Nieuwenhoorn).
  • Gaan: Ferani van Vugt (Nieuwenhoorn), Stony van den Berg (Hellevoetsluis), Yannick O’Callagan (Nieuwenhoorn).

Perkouw

  • Komen:  Ruben de Vries, Eelco van Viersen en Wouter Bonke (Kethel Spaland), Stef de Goede (RVC’33), Kevin Guttink en Julian van Lith (Spirit), Gianni Wijting (Lekkerkerk).
  • Gaan: Christiaan Schrader (Spirit), Wouter Goossens (Abbenbroek) en Maarten Adriaanse (stopt).

Rhoon

  • Komen: Robin Driesse (Barendrecht), Brandon Taylor (OVV), Jeray Fonville (WCR), Tamilio Da Veiga (AFC), Sam den Hoed, Rene Nieuwsdorp, Kevin Groter, Wouter van Rooyen, Rick Benninga (allen Poortugaal jeugd).
  • Gaan: Niels Molendijk (Abbenbroek), Foppe Prevo , Niels Ketting (beiden stoppen).

Rijnmond HS

  • Komen: Ricardo Malaihollo (CION), Justin Holwijn (Spartaan’20 jeugd), David Versluis (eigen jeugd), Wesley Beintema (Poortugaal jeugd), Amauri Francisco (Poortugaal jeugd).
  • Gaan:  Roddy Soares (stopt), Michaël Birnie (sv Charlois za), Django Binder (Deltasport)

Schoonhoven

  • Komen: Amine Karroum (Spirit), Marc Kruiper (RVVH), Julien Buys (Perkouw), Robin Schiedon (Lekkerkerk), Willem-Paul van der Heijden (WNC), Ismail Ait Si M’hand (Jodan Boys), Giorgio Getrouw (Spirit), Mohammed El Harracha (Jodan Boys), Erik Kuiper (Bergambacht), Ilias El Harracha (Bergambacht), Gerben Ruissen (ASV Ammerstol) en Rob van Woerkom (ASV Ammerstol).
  • Gaan: Deef Vermeulen (gestopt), Ray Brouwer (gestopt); Robin van Elteren (lager voetballen) Julian van Schaik (lager voetballen) en Mo Ziani (gestopt).

SSS

  • Komen: Roy van Raam (IJvv de Zwervers), Cas Abbas (DJS), Guus Tieleman (FC Dordrecht), Tobi Fasanya (Heinenoord).
  • Gaan: Dennis de Cauwer (Barendrecht), Kjell Hoeve (stopt), Delano Ignatia (sv Charlois), Ricardo Minnes (ZBVH), Donovan Peters (Spartaan’20).

VDL

  • Komen: Rodney Remmerswaal (MVV’27), Stef den Engelsman (Excelsior M.)
  • Gaan: Kevin van der Kraan (stopt), John Bekker (stopt).

VFC

  • Komen: Harry Schagen (was gestopt), Vince Timmers (HBSS)
  • Gaan: Sven Groeneveld (CION

Vierpolders

  • Komen: Martijn Rollof (Brielle), Edinho Fortes Varela (Zuidland), Walid Ahmed (SCO63), Rick Otte (Rozenburg), Jari Tuk (Brielle), Floris v/d Voorn (OVV), Tygo Dijkstra (Brielle) en Robin van Hagen (Brielle)

  • Gaan: Glenn Stoffers (Hellevoetsluis), Joshua Stout (OHVV) en Michiel v/d Hurk (Brielle)  

Vlotbrug

  • Komen: Jan Tuitel (Leonidas), Jack Warmerdam (Hellevoetsluis) en Ryan de Zeeuw (Nieuwenhoorn).
  • Gaan: Jordy Braber (Brielle), Muhammed Baydar, Rhafotrsky Godoy, Thomas Melching, Oussama Nhari, Joey Salij (allen Abbenbroek), Lars Stuijfzand (Nieuwenhoorn), Noël Bravenboer, Rigsandro Evelina, David Nuñez Cubillos, Dion Quak (allen gestopt).

VVOR

  • Komen: Ajdin Djucic (Hillegersberg), Rivaldo Rodrigeus (sv Charlois), Marciano Ligeon (Sparta), Rodney Elmont (Pelikaan), Daan Rijsbergen (Alexandria’66), Wesley van den Dries (Nieuwerkerk), Daniel da Cruz (Nieuwerkerk), Muneeb Rafiq (XerxesDZB).
  • Gaan: Bowy van de Veerdonk (Alexandria’66), Dayne de Weerdt (Alexandria’66), Tim de Bruin (SVS), Sven de Prez (SVS).

Zwarte Pijl

  • Komen: Agbor Eyongakpa (XerxesDZB), Darryl Sno (Alexandria;66), Anas Oulad Ali (Barendrecht), Sergio Bergtop (Leonidas), Gavir Breidel (Sliedrecht), Celsius Grant (sv Charlois), Yuri Delgado (FC IJsselmonde), Marciano Bruma (Zwaluwen), Giovanni Smit (DVC), Abel Hagos (VVOR), Raymilio Delbas (Hillegersberg), Yannick Ponit (IFC).
  • Gaan: Rico Leeflang (SVS), Giovanno Cairo (IFC), Heinrich Esajas (IJVV de Zwervers).

Zwervers, IJVV

  • Komen: Joel Vrede, Anciaux Kuamba (beiden FC IJsselmonde za), Marcel Pieke (TransvaliaZW), Heinrich Esajas (Zwarte Pijl), Kevin Edwards (Rotterdam United), Maarten Bruggeman (Sportlust ’46), Oussama Taleb (Smitshoek), Ahmet Topaoglu (Leonidas), Julius Rosa (BZC Zuiderpark).
  • Gaan: Roy van Raam (SSS), Mourad Boudal, Leonardo Furtado, Maurice Lopes (allen DRL), Robin Koolmees, Marco van Lien, Jeffrey Boslooper (allen lager elftal), Pelit Ozdogan, Milan Baars, Soufian Majjaoui, Yassin Lahnich, Eray Kocak (allen nnb).

Zuidland

  • Komen: Melvin Nagy (Zinkwegse Boys), Ruben Speelpenning ( GHVV’13).
  • Gaan: Roy de Ruiter (OHVV), Patrick van Sintmaartensdijk (OHVV), Edinho Fortes Varela (Vierpolders)

Heeft u een overschrijving of mist u een speler of club? Mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl

OVERSCHRIJVINGEN

 

Laat een antwoord achter