Overschrijvingen Tweede Klasse (za)

1

Op 15 juni om 23:59 sluit de overschrijving voor amateurclubs. Onderstaand de overschrijvingen voor de tweede klasse (za).

Heeft u een overschrijving of mist u een speler of club? Mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl

OVERSCHRIJVINGEN

Tweede Klasse (za)

Alexandria’66

  • Komen: Donny van Gelder (XerxesDZB), Bowy van de Veerdonk (VVOR), Dayne de Weerdt (VVOR), Mick Veldhoen (CKC), Bob van Lier (Sparta AV), Mike van der Steen (BVCB), Dali Winkler (Eigen gelederen)
  • Gaan: Darrel Sno (Zwarte Pijl), Thorsten Dingler (Hillegersberg), Chris Rojer (Oud Beijerland), Merrick Leijnse (Charlois), Winston Helder (Deltasport), Anthonio Thomas (Deltasport), Mayles Glen (FC Binnenmaas).

Berkel

  • Komen: Niemand
  • Gaan: Niemand

Binnenmaas, FC

  • Komen: Angelo Mathilda (FC Dordrecht), Ron Botterhuis (Barendrecht), John Reinsma (Barendrecht), Luc Rozendaal (‘s Gravendeel), Delano Oehlers (ASWH), Youri van Noort (Heerjansdam) en Mayles Glen (Alexandria ’66)
  • Gaan: Remco van der Stel (NSVV), Danny Maijers (stopt).

Charlois, sv

  • Komen: Rasaul Antonie en Chayo Maria (vv Meeuwenplaat), Bilal Korkmaz (Leonidas), Shurvin Romano (FC Boshuizen), Sidney Nora (eigen jeugd), Michael Birnie (Rijnmond Sport), Arien Rhim Manesh (Xerxes DZB), Soliman El Yakoubi (DHC), Jamaru Verhoeven (Almere), Redouan Balfoulfal (vv Capelle), Inam Qualyev (Alblasserdam), Evander Bendt (Leonidas), Stanley Ammerlaan (Leonidas), Ismael Azar (TransvaliaZW), Giovanni Godeken (Leonidas), Hasan Sakar (FC IJsselmonde), Ryanne Bawa (Barendrecht), Murat Gok (FC IJsselmonde), Eray Kocak (IJvv de Zwervers).
  • Gaan: Lorenzo van Trijp (IFC), Giliomar Leona (IFC), Dylan Vyent (IFC), Nyron Mathilda (IFC), Brian Leons (Deltasport), Elger Batta (Deltasport), Colin Hoeder (Deltasport), Dino Thielman (Deltasport), Ibo Ozbilek (XerxesDZB), Celsius Grant (Zwarte Pijl), Chris da Silva (Swift Boys), Ronnie Nouwen (stopt), Dwight Krolis (stopt).

CION

  • Komen: Giliano Wijnaldum (Sparta BVO), Berry de Groot (Rijsoord), Desley de Wolf (Rijsoord), Menno Roodenburg (FC ‘s-Gravenzande), Tré Naujoks (Excelsior Maassluis), Glenn de Visser (Deltasport), Sven Groenenveld (VFC), Ali Cetin (DVO’32), Damion Belgraef (-)
  • Gaan: Nick Buuron (Stopt), Thijs Oomsen (stopt),  John de Ronde (stopt), Michael de Jager (VOB), Erwin Bravenboer (stopt), Mathijs Tabbers (Smitshoek), Mitchel van Gastel (Nieuwenhoorn), Ricardo Mailaihollo (Rijnmond Hoogvliet Sport).

CWO

  • Komen: Marcello Gomes Da Veiga (Rijsoord), Jimmy van der Vaart (Rijsoord), Dwy Kampe (Spijkenisse), Oualid Tarifit (GLZ Delfshaven), Ioldi Soares (cvv Zwervers), Leroy Goedhoop (Zwaluwen) en Charly Pires (Vitesse Delft)
  • Gaan: Elton Evora (Deltasport), Miloud Bel-Hassani (HBSS), Rachid Bouali (HBSS), Okan Yabasun (HBSS), Seyid Yabasun (Hillegersberg), Ceasar Mendes Texeira (HBSS), Loris Soares (Blijdorp)

DBGC

  • Komen: Josef Balaydin (Groote Lindt), Mels de Blok (Flakkee) en Stefan de Leeuw (Herkingen ‘55)
  • Gaan: Wilko Pulleman (stopt)

DCV

  • Komen: Stefan Dams (XerxesDZB), Bart de Keijzer (SVS), Wesley Valk (SVS), Luuk Kraaijeveld (Capelle), Ricardo Lelieveld (Capelle), Damian Kuyper (Charlois).
  • Gaan: Houchine el Hammach (HWD), Tim Hoogendijk (Benschop), Tom van der Voort (Benschop), Dennis Ensing (stopt).

Deltasport

  • Komen: Micha van der Want (Ommoord), Helder Mendes Andrade (Vitesse Delft), Brian Leons (sv Charlois), Elger Batta (sv Charlois), Colin Hoeder (sv Charlois), Dinaldrick Thieleman (sv Charlois), Josimar Lima (ASWH), Winston Helder (Alexandria’66), Anthonio Thomas (Alexandria’66), Vlad Smirnov (Hillegersberg), Mareno Marengo (XerxesDZB), Jardel Lenselink (Spijkenisse), Django Binder (Rijnmond HS), Leonardo Almeida da Luz (Leonidas), Randy Evora (Leonidas), Elton Evora (CWO), Isaiah Misidjan (Botlek), Alicson Ramos (Zwarte Pijl), Chris Zaide (IJvv de Zwervers), Davi Lizardo (Spartaan’20), Shakib Hakimzedeh (IFC), Redouan Boulfalfal (Capelle), Emilio Fuentealba (Spartaan’20), Anthony Fortes Furtado (Sliedrecht).
  • Gaan: Glenn de Visser (CION), Sjors de Vogel (Papendrecht), Rutger Noordhoek (Kethel Spaland), Mohammed el Yakoubi (Hillegersberg), Ivangelo Monteiro (Forum Sport), Jayrendo Seedorf (Spartaan’20), Evron Benschop (Brielle), Wesley Hulspas (CWO), Marc Moerman (CWO).

De Zwerver

  • Komen: Dennis Bot (Sliedrecht), Jermain Bebrout (Pelikaan), Austen Zwaal (Barendrecht), Kelvin dos Reis (Spartaan’20).
  • Gaan: Damien de Jong (Schelluinen), Jeffrey Gelderblom (De Alblas), Frank Hendriks (Alblasserdam), Samet Ulusoy (Alblasserdam).

Drechtstreek

  • Komen: Koen Lighaam (Papendrecht), Roger Dupuis (Papendrecht), Dennis Sleiffer (Oranje Wit),Niels den Haan (Schelluinen), Mitch Bos (RCD), Marco Vrolijk (Wieldrecht).
  • Gaan: Marvin Otte (NSVV), Erwin van der Heijden (De Alblas), Musab Abdarahman (SVW), Jilroz Ruiz (Papendrecht)

Hellevoetsluis

  • Komen: Richard Zebregs (vv Brielle), Davy Mierop (SC Feyenoord), Glenn Stoffers (Vierpolders) en Fabian Boekholt (MZC ’11).
  • Gaan: Frenk van Gelderen en Andy Kruik (beiden GHVV ’13), Thijs Oostrijck (Nieuwenhoorn), Max Wegereef (WFB) en Jakko van Heest (stopt).

HVC’10

  • Komen: Jorn Groothuizen (Westlandia), Luke Kernan (Westlandia), Rowdy Jansen (Westlandia)
  • Gaan: Luc Doorewaard (stopt), Thomas van de Bogt (Naaldwijk), Tom van Anraad (stopt), Vincent Madern (stopt).

NSVV

  • Komen: Remco van der Stel (FC Binnenmaas), Kaj Voskamp (RVVH) en Perry Huisman (‘s-Gravendeel)
  • Gaan: Romano Niamut (Rijsoord), Sediq Walizada (OSV oud Beijerland) en Richard Bras (stopt)

Pelikaan

  • Komen: Tim Willemstijn (Groote Lindt), Stephan Ooms (Rijsoord), Delano Kortstam (Spartaan 20), Rowdy Nijenhuis (Emma), Juani v Nieuwenhout (Blauw Wit Leeuwarden), Hakan Tokul (Sliedrecht) en Sharog Susani (Roda Boys).

  • Gaan: Björn van Ingen (Dubbeldam), Jermain Bebrout (De Zwerver), Damion Janssen (Slikkerveer), Thomas den Boer (stopt), Jesse de Raad (Nieuw Lekkerland), Ruben de Raad (Nieuw Lekkerland) en Leroy Verwey (Zwaluwen).

Rozenburg

  • Komen: Armin Hasanovic, Kevin van Heemst en Luuk Visser (Brielle), Lennart Quak en Tristan Pols (Rozenburg)
  • Gaan: Joel Boessen (BZC/Zuiderpark), Regillio van Buren (stopt), Rick Otte (Vierpolders) en Omer Ayldiz ( OHVV)

Soccer Boys

  • Komen: Jasper Geense (Zestienhoven), Nick de Vlaming (Zestienhoven), Mitchell Kamper (Zestienhoven), Anour El Morabet (TOGB).
  • Gaan: Lucas Smits (stopt), Dave van der Steen (stopt), Martijn Helmendach (stopt), Paul Siebers (stopt), Marc Termeulen (stopt), Mark Heintjes(stopt).

Sparta (AV)

  • Komen: Lucas van Oeveren (ASWH), Jordi de Zwart (sc Feyenoord), Achraf El Hajouti (IFC), Moises Navarro (vv Zwaluwen), Gabriel Belchior (vv Zwaluwen), Jonathan Linger (SVS), Max Teeuwen (CVV Zwervers),
  • Gaan: Gino Verbeek (IFC), Robin Benningshof (IFC), Yannick Jansen (IFC), Steve Kot (HBSS), Silvio van Gelderen (SVS), Delano Westerink (DFS), Hamdi Yonus (onbekend).

Spirit

  • Komen: Christian Schrader (Perkouw), Niels de Vries (ARC)
  • Gaan: Max van Herk (FC Dordrecht), Jan Smits (Bergambacht), Giorgio Getrouw (Schoonhoven), Julian van Lith (Perkouw).

Strijen

  • Komen: Samuel Benjamin (Scheveningen), Romeo da Silva (CWO), Jayli Moreno (Swift Boys), Kaz Kromwijk (GOZ), Nelson Vieira ( Leonidas )
  • Gaan: Sjoerd van der Pers (FC Binnenmaas), Karam Bensajed (Neptunus-Schiebroek), Pascal Burger (stopt).

SVS

  • Komen: Vincent van den Berg, Melvi Lando (Capelle), Tim de Bruin, Jeffrey Feijen (VVOR), Miquel Essajas (AGE-GKK), Silvio van Gelderen (Sparta AV), Rico Leeflang (Zwarte Pijl), Sven de Prez (VVOR).
  • Gaan: Bart de Keijzer, Wesley Valk (DCV), Jonathan Linger (Sparta av), Raymond Lingen, Nick Peeters (stoppen).

VVGZ

  • Komen: Paul Scheurwater (Heerjansdam), Wesley v.d. Wiel, Bart Molenaa (beiden GSC/ODS-zat), Wouter Swart, Francesco Messina (beiden RVVH), Amir Mahmoudian (IFC-zondag), Jerrel van der Zeeuw (Papendrecht), Jeffrey en Kevin van Veen (beiden SV Charlois).
  • Gaan: Stefan Zwang (Nieuw-Lekkerland), Djim Kammenman (Heinenoord), Mourad Afras (Groote Lindt), Maurice Vermeulen (Antibarbari), Patrick Zoutewelle (‘s-Gravendeel), Oberson van der Spek (EBOH).

Wieldrecht

  • Komen: Tonnie Stok (RVVH), Patrick Stoel (Oranje Wit), Max van Bezoijen (Oranje Wit), Aschwin Bakema (Alblasserdam), Ruben Agostinho (Ijsselmonde), Liomar Jennie (RCD), Marvin Otte (Drechtstreek) en Guidon Kithom (SC Kruisland)
  • Gaan: Terrence Kliphuis (stopt), Marco Vrolijk (Drechtstreek), Marnix van Vuuren (Oranje Wit), Sadig Sogut (Oranje Wit), Chakib Leccheb (ASWH O23), Anass Rachidy (SSW), Michiel de Groot (stopt)

Heeft u een overschrijving of mist u een speler of club? Mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl

OVERSCHRIJVINGEN

1 reactie
  1. Patrick Buys zegt

    Hubregtse van Nieuwenhoorn naar Kloetinge

Laat een antwoord achter