In de wetenschap dat voetbal even onbelangrijk is in de huidige ellende waarin de wereld en dus ook Nederland zich bevindt met de coronacrisis, laat Haaglanden Voetbal een aantal voetbaltrainers aan het woord over het besluit van de KNVB om de competities definitief stil te leggen. Ditmaal Dennis van der Steen, trainer van zaterdag derdeklasser DSVP.
Ook Dennis van der Steen is van mening, dat de KNVB een juiste beslissing heeft genomen. ,,Ik denk wel dat het een moeilijk besluit was. Voor mijn gevoel zat dit er in ieder geval wel aan te komen.”
In de zaterdag derde klasse B had zijn ploeg DSVP nog uitzichten op een plek in de tweede klasse volgend seizoen. Die kans is verkeken, want DSVP moet volgend seizoen weer starten in de derde klasse. Van der Steen: ,,Je kunt het hierin natuurlijk niet voor iedereen goed doen, maar ik denk dat dit wel het meest eerlijke is. Het is op dit moment natuurlijk bijzaak, alleen je zult maar (afgetekend) bovenaan staan. Dan is het wel even slikken. Voor ons is het uiteraard in dat kader ook jammer, want wij hadden net op een hele knappe wijze de tweede periode veroverd. Maar goed, op dit moment toch maar even alles in perspectief plaatsen en hopen dat we deze ellendige tijd qua gezondheid en economie zo goed en snel mogelijk afsluiten.”
Trainingsdag
Van der Steen hoopt nog wel ‘iets’ met de selectie te kunnen gaan doen ,,Het is natuurlijk nog ‘vers’ allemaal, maar zoals ik er nu in sta willen wij in juni weer gaan trainen als dat dan überhaupt mogelijk is. Misschien ook leuk om dan een trainingsdag van de selectie met de jeugd te organiseren. Het valt niet mee om op die leeftijd zoveel geduld op te moeten brengen omdat je je favoriete sport niet kunt beoefenen. Sterkte in ieder gevalle allemaal!”








