Uitslagen Districtsbeker (West II)

0

In de strijd om de districtsbeker staan zaterdag de laatste poulewedstrijden op het programma. Onderstaand een overzicht van het programma.

Heeft u een toevoeging of mist u een wedstrijd, mail dan naar info@voetbalrotterdam.snl

ZATERDAG 14 SEPTEMBER

  • Wilhelmus – Nootdorp 0-0
  • SVC’08 – Groeneweg GST.
  • Westlandia – Honselersdijk 3-0
  • Deltasport – HMSH GST.
  • Serooskerke – sv Charlois 4-1
  • HVC’10 – VELO 4-2
  • Bruse Boys – Heinenoord 1-5
  • Vitesse Delft – Wateringse Veld/Kra. 2-1
  • DSO – Olympia 3-0
  • OLIVEO – Neptunus-Schiebroek 3-1
  • TOGB – Berkel 2-1
  • DBGC – Heerjansdam 1-3
  • Soccer Boys – XerxesDZB (zo) 7-0
  • BVCB – Alexandria’66 1-2
  • Antibarbari – XerxesDZB (za) 1-4
  • Hillegersberg (zo) – SVS 4-0
  • Excelsior’20 – Sparta (AV) 1-1
  • De Meeuwen – Wippolder 2-1
  • DCV – Pelikaan 4-2
  • FC IJsselmonde – Nieuwenhoorn 0-8
  • Poortugaal – VFC (zo) 2-0
  • VVGZ – FC Binnenmaas 0-1
  • Oostkapelle – Rozenburg 1-3
  • Hellevoetsluis – CWO 2-1
  • De Zwerver – Papendrecht 0-0
  • RVVH – Drechtstreek 6-1
  • Strijen – Wieldrecht 3-2
  • SHO – NSVV 2-1
  • Zestienhoven – HOV/DJSCR 9-0
  • Leonidas – Kethel Spaland (za) 0-3
  • MSV’71 – Piershil 13-0
  • DVV’09 – Vierpolders 1-3
  • Zwartewaal – PPSC 2-3
  • Abbenbroek – GHVV’13 1-6
  • Rockanje – HermesDVS 1-2
  • Simonshaven – OVV 0-9
  • Celeritas – HWD 6-4
  • LYRA – Quintus 5-1
  • SCO’63 – Melissant 2-0
  • Herkingen’55 – Botlek 2-2
  • NTVV – Zinkwegse Boys 2-4
  • LMO – IJvv de Zwervers 3-2
  • Rijnmond HS – Stellendam 1-0
  • Egelantier Boys – Hekelingen 0-3
  • Bergambacht – Kamerik 9-0
  • SVV – HMSH (za) 3-2
  • DVO’32 – HPSV 7-0
  • OHVV – Zuidland 0-5
  • Dubbeldam (za) – SC Emma 4-0
  • NBSVV – Oud-Beijerland 1-6
  • VDL – WFB 3-1
  • Schipluiden – AGE/GGK 4-0
  • Overmaas – Barendrecht 3-5
  • FC IJsselmonde – TransvaliaZW 2-1
  • GOZ – Bolnes 4-3
  • OFB – ‘s Gravendeel 0-5
  • DJS – FC Vlotbrug 3-4
  • Goudswaardse Boys – Flakkee 3-4
  • Rhoon – DRL 5-0
  • BZC/Zuiderpark – WCR 3-5
  • Zwarte Pijl – HBSS 1-0
  • Excelsior R. – Rotterdam United 1-0
  • Maasdijk – Victoria’04 1-7
  • Naaldwijk – CION 3-2
  • SNS – ZBVH 3-2
  • SSS – Den Bommel 6-1
  • TAC’90 – VOB 3-2
  • Zwammerdam – GSV 2-0
  • NOCKralingen – Gouda 2-6
  • FC Zoetermeer – Swift Boys 5-1
  • TOGB – DSVP (17:30)
  • Rohda’76 – Stolwijk 1-1
  • VVOR – Blijdorp 9-1
  • Hillegersberg (za) – SDV 8-0
  • Dilettant – Ammerstol 12-3
  • CKC – Lekkerkerk 3-1
  • Maense – VFC 2-0
  • GLZ/Delfshaven – Pernis 3-0
  • Nieuwerkerk – Ommoord 4-1
  • Gouderak – Woerden 0-8
  • Moerkapelle – Oosterheem 4-0
  • CVC Reeuwijk – Bernardus 10-1
  • Haastrecht – VEP 7-1
Overig Nieuws

Laat een antwoord achter