Districtsbeker (West II): Programma 14 september

0

In de strijd om de districtsbeker staan zaterdag de laatste poulewedstrijden op het programma. Onderstaand een overzicht van het programma.

Heeft u een toevoeging of mist u een wedstrijd, mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl

ZATERDAG 14 SEPTEMBER

  • Wilhlemus – Nootdorp
  • SVC’08 – Groeneweg
  • Westladnia – Honselersdijk
  • Deltsport – HMSH
  • HVC’10 – VELO
  • Vitesse Delft – Wateringse Veld/Kra.
  • DSO – Olympia
  • OLIVEO – Neptunus-schiebroek
  • TOGB – Berkel
  • Soccer Boys – XerxesDZB
  • BVCB – Alexandria’66
  • Antibarbari – XerxesDZB (za)
  • Hillegersberg (zo) – SVS
  • Excelsior’20 – Sparta (AV)
  • DCV – Pelikaan
  • FC IJsselmonde – Nieuwenhoorn
  • Poortugaal – VFC (zo)
  • Hellevoetsluis – CWO
  • De Zwerver – Papendrecht
  • RVVH – Drechtstreek
  • Strijen – Wieldrecht
  • SHO – NSVV
  • Zestienhoven – HOV/DJSCR
  • Leonidas – Kethel Spaland (za)
  • MSV’71 – Piershil
  • DVV’09 – Vierpolders
  • Zwartewaal – PPSC
  • Abbenbroek – GHVV’13
  • Rockanje – HermesDVS
  • Simonshaven – OVV
  • Celeritas – HWD
  • LYRA – Quintus
  • SCO’63 – Melissant
  • Herkingen’55 – Botlek
  • NTVV – Zinkwegse Boys
  • LMO – IJvv de Zwervers
  • Rijnmond HS – Stellendam
  • Egelantier Boys – Hekelingen
  • Bergambacht – Kamerik
  • SVV – HMSH (za)
  • DVO’32 – HPSV
  • OHVV – Zuidland
  • Dubbeldam (za) – SC Emma
  • NBSVV – Oud-Beijerland
  • VDL – WFB
  • Schipluiden – AGE/GGK
  • Overmaas – Barendrecht 2
  • FC IJsselmonde – TransvaliaZW
  • GOZ – Bolnes
  • OFB – ‘s Gravendeel
  • Goudswaardse Boys – Flakkee
  • Rhoon – DRL
  • BZC/Zuiderpark – WCR
  • Zwarte Pijl – HBSS
  • Excelsior R. – Rotterdam United
  • MAasdijk – Victoria’04
  • Naaldwijk – CION
  • SNS – ZBVH
  • SSS – Den Bommel
  • TAC’90 – VOB
  • Zwammerdam – GSV
  • NOCKralingen – Gouda
  • FC Zoetermeer – Swift Boys
  • TOGB – DSVP
  • Rohda’76 – Stolwijk
  • VVOR – Blijdorp
  • Hillegersberg (za) – SDV
  • Dilettant – Ammerstol
  • CKC – Lekkerkerk
  • Ariston’80 – Oliveo
  • Maense – VFC
  • GLZ/Delfshaven – Pernis
  • Nieuwerkerk – Ommoord
  • Gouderak – Woerden
  • Moerkapelle – Oosterheem
  • CVC Reeuwijk – Bernardus
  • Haastrecht – VEP
  • DFC – Streefkerk

Laat een antwoord achter