Sjaak Troost gaf tijdens de Open Dag van Feyenoord een update over de situatie bij de club uit Rotterdam-Zuid. Eljero Elia komt in ieder geval niet naar Feyenoord en over de situatie van Renato Tapia is Troost zeer uitgesproken: “Ik pik dit niet”, zegt Troost tegenover RTV Rijnmond.
Troost schetst in gesprek met Dennis van Eersel vervolgens de situatie rondom de Peruviaan. “Vorig seizoen hebben we hem al duidelijk proberen te maken dat er geen toekomst is bij Feyenoord. Toen was er geen club, toen is hij naar Willem II gegaan.
Nu heeft hij de Copa America gespeeld en hebben clubs zich gemeld. Allemaal positief natuurlijk, maar nu wil hij niet. Het beleid bij Feyenoord is dat wij hem niet transfervrij laten gaan. Dat deden we alleen bij spelers die veel hebben betekend voor Feyenoord, zoals Karim El Ahmadi en Brad Jones.
Hij moet gewoon meewerken aan een transfer. Anders gaan we kijken of er andere mogelijkheden zijn. Maar ik laat me niet zo makkelijk in de maling nemen, dat pik ik echt niet.”
Hoezo
Zo is dat je had hem ook moeten verkopen
Wat een eng gelul zeg…
Dan had je hem geen contract moeten geven destijds
Contract is contract en als hij dat uit wil dienen kan meneer Troost hem alleen afkopen, dus niet zo hoog van de toren blazen,
Wat dan?
Troost kan roeptoeteren wat hij wilt, maar die Tapia heeft een contract bij Feyenoord, die hij gewoon mag uitdienen.
Troost is bij deze dus de sjaak!
Tapia gewoon een echte kans geven, de rest is niet veel beter!
Boycot die troost aub!
Goed zo sjakie hou je poot stijf hij voegt niets toe aan Feyenoord
Niet eens maar reserve elftal sturen maar gewoon lekker naar 3e of 4e oprotten ermee
Wat wil Sjaakie Troosteloos daar aan doen dan? Altijd hoor je gezeik over spelers die tussentijds willen vertrekken, snap ook best dat Tapia niet naar Rusland wil.
Geef hem de kans kom op zeg
Is contract geen contract meer bij het Feyenoord van Troost?
Wat is een contract dan nog waard?
Neem een bakkie troost!
Dat kan feyenoord wel willen opleggen maar zo werkt het niet. Contract is contract.
Nadat de zg. Supporters Gudde hebben weg gepest, de jong in mindere maten hebben weggehoond …… van bronckhorst compleet tot de grond toe hebben afgebrand ….
Is nu sjaak troost het nieuwste slachtoffer van deze afdelling grafzeikers …
Graf tieft pleurt lekker naar amsterdam …
fox vroeg aan troosteloos zit er nog een verrassing in de helikopter
we zullen zien antwoorde hij geheimzinnig.
zeg gewoon nee geen verrassing
Ondanks dat ik snap dat Feyenoord op deze manier nog wat wil vangen voor Tapia, heeft die jongen het volste recht zijn.eigen mogelijkheden het beste te benutten. En dat is zorgen dat hij een Nederlands paspoort krijgt.
En wie is er na ST aan de beurt om de grond ingetrapt te worden. Ooh ja, de man van AZ waar iedereen om zit te gillen hier.. ik geef hm 3 weken dan kan hij ook weer oppleuren..stelletje idiote schreeuwlelekers.
ze zijn bij feyenoord helemaal de weg kwijt, geen directuer, geen td en geen sterren , en zo te zien ook geen verdediging.
Ik geef Tapia groot gelijk! Al moet je een jaar op de tribune zitten. Troost kijk FF wat voor je momenteel hebt lopen in Feyenoord 1 joh! Tapia kan zeker van meerwaarde zijn.
En ik niet door jou klootzak van een directeur
Als je bijdehand bent, geef je hem een keer een echte kans!
Zoniet, dan moet je ook niet huilen
Sjakie wij worden al jaren in de maling genomen…. En nu wil je een goed presterende speler loze…. #dwaasgebouw
Die jongen doet niets verkeerd, heeft meer in zijn kleine teen dan de meeste (basis)spelers. Hij wordt gewoon verkeerd gebruikt. Troost laat zich zo van zijn slechtste kant zien.
Word helemaal niks met die sjaak troost..
Zwaar onderschat, laat hem 6 weken staan …en hij is van vaste waarde! ( wel op de goeie positie)
Gewoon een goede speler hoor wie is er beter die er nu speelt hahaha
En dan een Argentijn terugkopen???
Probeer gewoon het contract met Tapia te verlengen!
troost misschien voor jou ook tijd dat je oprot, wie ben je dan wel!!!!
Troost heeft geen verstand van voetbal.
Als er 1 in de maling is genomen, is het wel Tapia. Die jonge heeft geen eerlijke kansen gehad. Hij heeft op plekken gestaan waar hij niet hoorde te staan!!!
Tapia is een meer dan goede speler in dit Feyenoord elftal!
Voor wie doet hij onder dan????
Ik heb respect voor Troost maar met Tapia verdiend Troost geen respect, het is niet Tapia die Feyenoord in de financiële crisis heeft gebracht, maar het hele bestuur zelf en de RvC. Tapia verdiend respect en niet als een stuk vee behandeld te worden.