Indelingen standaardelftallen Zuid 1

0

In Sportlink zijn de indelingen bekend gemaakt. Onderstaand de indelingen van het district Zuid 1.

Zaterdagvoetbal

  • 1B: Nootdorp, XerxesDZB, Voorschoten’97, Forum Sport, SHO, Heinenoord, Honselersdijk, Die Haghe, Brielle, RVVH, Poortugaal, BVCB, VELO, Neptunus Schiebroek.
  • 1C: Kloetinge, SVL, Sliedrecht, LRC, MSV’19, Heerjansdam, Terneuzense Boys, Almkerk, Nivo Sparta, Nieuw Lekkerland, Papendrecht, Oranje Wit, WNC, GRC’14.
  • 2D: Charlois, Deltasport, Sparta, DCV, Spirit, Vitesse Delft, SVS, Strijen, Alexandria’66, FC Binnenmaas, De Zwerver, Rozenburg, NSVV, CWO.
  • 2E: Meeuwen, Yerseke, Bruse Boys, Arnemuiden, Oostkapelle, DBGC, Serooskerke, MZC’11, SSV’65, FC Axel, Arendskerke, Nieuwenhoorn, Hellevoetsluis, Walcheren.
  • 2F: VVGZ, GJS, Pelikaan, Woudrichem, Roda Boys, Wilhelmina’26, Altena, EBOH, Tricht, Heukum, Drechtstreek, Wieldrecht, Arkel en Sleeuwijk.
  • 3A: Bevelanders, De Noormannen, Dauwendaele, GPC Vlissingen, Goes, Capelle, Lewedorpse Boys, Luctor Heinkenszand, Nieuwdorp, Patrijzen, RCS, VCK, Veere, Zaamslag
  • 3B: De Fendert, Den Bommel, Duiveland, Halsteren, DJS, Klundert, Kogelvangers, Krabbendijke, NOAD’67, Prinsenland, Seolto, Tholense Boys, WHS, ZSC’62.
  • 3C West II: Dilettant, ‘s Gravendeel, BZC/Zuiderpark, DFC, Dubbeldam, FC IJsselmonde, Groote Lindt, Leonidas, Nieuwerkerk, Oud-Beijerland, SSS, VVOR, Zwarte Pijl, IJvv de Zwervers.
  • 3C: Perkouw, Alblasserdam, Ameide, De Alblas, Groot Ammers, Hardinxveld, Lekkerkerk, Lopik, SV Meerkerk, SVW, Schelluinen, Schoonhoven, Streefkerk, VVAC.
  • 3D: BZC’14, GDC, GVV’63, Haaften, MVV’58, NEO’25, NOAD’32, ONI, BLC, Capelle, Sparta’30, Merlijn, Vuren, Zwaluwe.
  • 4D: ASH, Asperen, Beesd, Herovina, Kerkwijk, Leerdam Sport, Lekvogels, Peursum, Rhelico, Noordeloos, SVS’65, Unitas, Well.
  • 4E: Berkdijk, Dongen, GSC/ODS, IFC, OJC Rosmalen, Olympia’60, Oosterhout, RFC, SCO. SSC’55, Willem II, ZBC’97.

Zondagvoetbal

  • 1B: Boshuizen, ROAC, VUC, DHC, Spartaan’20, TAC’90, DOSKO, Vlissingen, Hillegersberg, CVV Zwervers, Olympia, Den Hoorn, TOGB, Rood Wit W.
  • 3B: Bavel, Be Ready, Dubbeldam, Gilze, Groen Wit, Irene’58, Oosterhout, RCD, SC Emma, Gudok, UVV’40, Virtus, Zigo.
  • 4A West II: FC Dordrecht, GSC/ODS, Bolnes, Erasmus, Houtwijk, Pretoria, SVH, Steeds Hooger, Toofan, Madestein.
  • 5B: Achtmaal, Advendo, DVVC, Drunen, Gloria, Molenschoot, Neerlandia’31, OVV’67, SSW, SVG, TPO, TVC Breda, White Boys.

INDELINGEN 2019/2020

Overig Nieuws

Laat een antwoord achter