Indeling zaterdagvoetbal (West II)

9

In Sportlink zijn de indelingen bekend gemaakt.

Zaterdagvoetbal

  • 1B: Nootdorp, XerxesDZB, Voorschoten’97, Forum Sport, SHO, Heinenoord, Honselersdijk, Die Haghe, Brielle, RVVH, Poortugaal, BVCB, VELO, Neptunus Schiebroek.
  • 1C: Kloetinge, SVL, Sliedrecht, LRC, MSV’19, Heerjansdam, Terneuzense Boys, Almkerk, Nivo Sparta, Nieuw Lekkerland, Papendrecht, Oranje Wit, WNC, GRC’14.
  • 2C: Westlandia, DSO, Valken’68, UVS, Soccer Boys, RCL, Berkel, Te Werve, HVC’10, SVC’08, Docos, Kagia, Van Nispen, Wateringse Veld.
  • 2D: Charlois, Deltasport, Sparta, DCV, Spirit, Vitesse Delft, SVS, Strijen, Alexandria’66, FC Binnenmaas, De Zwerver, Rozenburg, NSVV, CWO.
  • 2E: Meeuwen, Yerseke, Bruse Boys, Arnemuiden, Oostkapelle, DBGC, Serooskerke, MZC’11, SSV’65, FC Axel, Arendskerke, Nieuwenhoorn, Hellevoetsluis, Walcheren.
  • 2F: VVGZ, GJS, Pelikaan, Woudrichem, Roda Boys, Wilhelmina’26, Altena, EBOH, Tricht, Heukum, Drechtstreek, Wieldrecht, Arkel en Sleeuwijk.
  • 3A: VVC, VVSB, Gouda, FC Oudewater, Lugdunum, TAVV, Be Fair, Alphia, CVC Reeuwijk, Oegstgeest, Aarlanderveen, Nieuwkoop, Sporting Leiden, Blauw Zwart.
  • 3B: Monster, KMD, LYRA, DSVP, Schipluiden, DWO, MVV’27, Verburch, Naaldwijk, DUNO, Duindorp, Quick Steps, Loosduinen, Ariston’80.
  • 3B Zuid 1: De Fendert, Den Bommel, Duiveland, Halsteren, DJS, Klundert, Kogelvangers, Krabbendijke, NOAD’67, Prinsenland, Seolto, Tholense Boys, WHS, ZSC’62.
  • 3C: Dilettant, ‘s Gravendeel, BZC/Zuiderpark, DFC, Dubbeldam, FC IJsselmonde, Groote Lindt, Leonidas, Nieuwerkerk, Oud-Beijerland, SSS, VVOR, Zwarte Pijl, IJvv de Zwervers.
  • 3C Zuid 1: Perkouw, Alblasserdam, Ameide, De Alblas, Groot Ammers, Hardinxveld, Lekkerkerk, Lopik, SV Meerkerk, SVW, Schelluinen, Schoonhoven, Streefkerk, VVAC.
  • 3D: DVO’32, Kethel Spaland, Zuidland, Rhoon, Botlek, VDL, HBSS, VFC, GHVV’13, FC Vlotbrug, CION, OVV, Vierpolders en Rijnmond HS.
  • 4A:  Bernardus, Football Factory, Hazerswoudse Boys, Kouderkerk, LSVV’70, MMO, Meerburg, Roodenburg, SV Kickers’69, SJC, SJZ, Warmunda, Woubrugge, FC Boshuizen.
  • 4B: Alphense Boys, Bodegraven, Kamerik, Linscohten, NSV’46, Rijnstreek, Rohda’76, SCH’44, Siveo’60, Sportief, VEP, Woerden, Zevenhoven, Zwammerdam.
  • 4C: Ammerstol, BSC’68, Bergambacht, Cabauw, Floreant, GSV, Gouderak, Haastrecht, Moerkapelle, Moordrecht, SPV’81, Stolwijk, WDS.
  • 4D: DVC, GR. Willem II, HPSV, Haagse Hout, KSD Marine, Laakkwartier, Oosterheem, Celeritas, SEV, Semper Altius, TAC’90, Vredenburch, FC Zoetermeer.
  • 4E: BMT, Erasmus, GDA, GSC ESDO, HMC, Houtwijk, MSV’71, Maasdijk, PGS/Vogel, Quintus, RAS, VCS, Wanica Star.
  • 4F: AGE-GGK, Blijdorp, GLZ/Delfshaven, HWD, HermesDVS, Hillegersberg, Oliveo, PPSC, Rotterdam United, SVV, TOGB, VOB, Victoria’04, Zestienhoven.
  • 4G: Bolnes, CKC, DRL, Egelantier Boys, HOV/DJSCR, LMO, Maense, NOCKralingen, Ommoord, Overmaas, SDV, Swift Boys, TransvaliaZW
  • 4H: Abbenbroek, Excelsior R., GOZ, Goudswaardse Boys, NBSVV, Pernis, Piershil, SCO’63, Simonshaven, WCR, ZBVH, Zinkwegse Boys, Hekelingen.
  • 4I: DVV’09, FIOS, Flakkee, Herkingen’55, Melissant, NTVV, OFB, OHVV, Rockanje, SNS, Stellendam, WFB, Zwartewaal.

INDELINGEN 2019/2020

9 REACTIES

  1. Zuid is niet fijn qua publiek en te ver, 1c en 2d met 13 klopt ook niet mis oa cwo