Wouter Goossens en Frans Schaap gaan het komende seizoen aan de slag als trainers van zaterdagderdeklasser FC Perkouw. Goossens is docent lichamelijke oefening en speelde in de hoofdmacht van Hellevoetsluis. Onder de hoede van Frans Schaap wil hij verdere stappen in het trainersvak gaan zetten.
Frans Schaap is oud-trainer van Perkouw en assisteerde het afgelopen half jaar interim-trainer Kees Smits, die de opgestapte Mark Buijs verving. Samen met Ton Trouwborst (assistent-trainer), Ries Dekker (keeperstrainer), Ton Verdoold (vlagger) en Corné van Dam (materiaalman) is de staf nagenoeg rond. Met een jonge enthousiaste groep gaat Perkouw proberen – na de uittocht van acht basisspelers – zich te handhaven in de derde klasse.
Afgelopen seizoen verliep ondanks de trainersperikelen succesvol. De dorpsclub uit Berkenwoude won de derde periodetitel, die niet verzilverd werd na het 3-0 verlies tegen Oud-Beijerland.







