Overschrijvingen zondagvoetbal

0

Op 15 juni om 23:59 sluit de overschrijving voor amateurclubs. Onderstaand de overschrijvingen voor het zondagvoetbal. Heeft u een toevoeging, mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl

Eerste Klasse

CVV Zwervers

  • Komen: Ayman El Joghrafi (Leonidas za), Festus Attobra (Capelle), Ioldi Soares (Xerxes Za), Jack Grootjes, Jair Silva en Nigel van Engel (Alexandria 66), Marlon Oranje (De Jodan Boys), Yairo van Horik (CKC), Yassin Labriki (Olympia), Yoran van Zo (SVV), Rahim Babayigit en Osman Tigli, (GLZ/Delfshaven), Roy van Zon (HBSS), Carlo Willemsen (Te Werve) Franck Seuguep Tchuisseu (Leonidas zo), Konadu Clancy (Boshuizen). 
  • Gaan: Burak Ursan (stopt), Caio Vox Ramires Abdon (terug naar Spanje), Dennis Den Haan (SSS), Delano Kortstam (Spartaan’20), Houdaifa El Harti (Olympia),           

    Jermay de Nijs (stopt), Mitchel vd Heijden (stopt), Polycarp Owino (TAC’90) , Rik de Vries (Capelle), Kevin den Boer (gestopt), Mike de Graaf (gestopt), Ben de Vries (Hillegersberg zo) Fabian Bremer (Hillegersberg).

DHC

  • Komen: –
  • Gaan: –

Groeneweg

  • Komen: –
  • Gaan: –

Hillegersberg

  • Komen: Niemand
  • Gaan: Ismael Celen (RVHH), Marciano Bruma (Zwaluwen), Jim van Oeveren (Zwaluwen).

Olympia

  • Komen: Harvey van der Stelt (Stolwijk)
  • Gaan: –

Spartaan’20

  • Komen: Delano Kortstam (cvv Zwervers), Shanon Koetsier (BVCB), Talib Azaroiali (Berkel), Yasar Cavdar (Galatasaray O21).
  • Gaan: Moussa Jigar, Michel Margaretha, Oualid Doughli (allen IJsselmonde zo), Giovanni de Man (Spijkenisse), Davi Lizardo (onbekend).

TOGB

  • Komen: Zakaria Doumaid (Hercules), Sven Paternot (Wippolder), Dewi van Wichen (Den Hoorn), Yousif de Kock (BVCB), Moreno Zwarteveld (Sparta O17), Xavi Vriesde (Excelsior Maassluis) Leroy Zwarteveld(Jong TOGB), Haqiel Mohamedhoesein(Jong TOGB), Ian Bosch (Jong TOGB), Brandon Sousa (Jong TOGB)
  • Gaan: Glenn van der Burg, (TOGB za), Koen van den Broek (TOGB za), Sven van Hees (VOC), Rick Verwey (Soccer Boys), Emircan Bagcan (stopt), Hermon Hagary (onbekend), Desko Destanovic (onbekend), Jack Ammerlaan (TOGB za), Lars van der Burg ((TOGB za)

Tweede Klasse

Antibarbari

  • Komen: Maarten Smeets (Leonidas), Jesse Korevaar (Leonidas), Arthur van den Kerkhof (Leonidas), Sean Gilbert (RPC Eindhoven), Maximiliano Krijger (FC Tilburg), Ajay Bakas (Den Hoorn), Steijn van Paasen (Schipluiden), Storm Rooijers (Achilles’12), Sebe van Huisseling (UDI’19), Jente van Staalduinen (vv Maasdijk).
  • Gaan: Masud Hooi (VFC), Milan Baars (IJVV Zwervers), Riley Basoski (stopt), Eoin Delaney (stopt), Jesse Owie (stopt)

COAL

  • Komen: Serdar Kolay (WCR-zo), Husko Sipovic (Xerxes DZB-zo), Jerry Soares Lopes (Charlois-zo), Arthur Jorge Santiago Lima (Blijdorp), Ener Nikocevic (Concordia-zo), Amin Chaali, Melfried Everts, Roshendell Manuel, Rafael Karmi (Spartaan ‘20-zat), Samet Gorer, Baris Akdil (GLZ Delfshaven-zo), Ebubekir Maras (Besiktas).
  • Gaan: Rick Kalikaitatu (Zinkwegse Boys), Clifton Plet (Swift Boys), Amir Alisic (Leonidas).

DONK

  • Komen: –
  • Gaan: –

Excelsior’20

  • Komen; Kasra Salmanzadeh, Ronald Tobio Anthony (SVV za), Jeremy Troost (SC Kruisland), Etson Galong (Hermes DVS), Jelayno Gomes Alves (HBSS), Zakaria Sachhi (VFC), Hamza Chikhi (Voorschoten’97), Iwan Redan (geen club)
  • Gaan; Hüseyn Cobanoglu (Swift Boys), Sezer Yoney (stopt), Marco Clarijs (lager), Abdurrahman Yildiz (MSV’71), Ahmet Omeroglu (VVKS), Sendy Sambo (Meeuwenplaat), Terrence Martinez van der Lem (PPSC), Cemil Kahramanoglu (CWO), Moussa Sall (VFC)

FC IJsselmonde

  • Komen: –
  • Gaan: –

Meeuwenplaat

  • Komen: Regilio Rasubagh (WCR), Giovanni Hoogendoorn (WCR), Stevert Verschoor (Poortugaal), Inam Quilev (Alblasserdam), Jean van Klaveren (GLZ/Delfshaven), Jeandre Andrea (Pernis).
  • Gaan: Yoeri Rombouts (IFC), Mitchell Ott (IFC)

ONA

  • Komen: Geen
  • Gaan: Soufiane Chairi (Olympia), Mohamed Belali (Olympia), Richard Koekebakker (GSV)

RVC’33

  • Komen: –
  • Gaan: –

VFC

  • Komen: Michael van der Boor (VFC zaterdag), Thomas de Ruiter (ASWH), Jeffrey Shu (Borne), Jim Onderdelinden (CWO), Jesper Gudde (Was gestopt), Tim Gudde (Zwaluwen), Abdullah Bas (GLZ Delfshaven), Massud Hooi (Antibarbari), Moussa Sall (Excelsior ’20), Berwa Saleh (keert terug uit Irak).
  • Gaan: Tim Knulst (Zwaluwen 5), Mo Bellezghari (Leonidas) en Zakaria Sacchi (onbekend)

Wippolder

  • Komen: –
  • Gaan: –

XerxesDZB

  • Komen: –
  • Gaan: –

Derde Klasse en lager

Besiktas

  • Komen: –
  • Gaan: –

Charlois, SV

  • Komen: Antonio Fernandes Costa Neto (Piershil), Jack Witteveen (DRL), Rivaldo Rodrigues (DRL), Antonio Ganpat (DRL), Jeffrey van Veen (WCR), Kevin van Veen (WCR), Eddy Santana (WCR), Kevin Naarendorp (Slikkerveer), Damian Kuyper (Slikkerveer), Lorenzo Chadmi (Zwarte Pijl), Jesse Zandwijken (Zwarte Pijl), Mohamed Douhoucha (Deltasport), Kevin van Emden (was gestopt), Rick dos Santos (FC IJsselmonde).
  • Gaan: Justin Poulisse (Meeuwenplaat), Jerry Lopes (COAL).

Dubbeldam

  • Komen: –
  • Gaan: –

HOV/DJSCR

  • Komen: Diamante Makubikwa (RVVH), Ebebezer Adjej (Sc Feyenoord) , Damian Autar (Leonidas), Mertcan Kayabal (Cvv Zwervers), Mikail Dogukan Alagoz (GLZ/Delfshaven)Hasan Edirneli (Sc Feyenoord), Silas Monteiro Santos (Vitesse Delft) , Lorenz Mowlabaks (Sc Feyenoord), Mohamed el Zennane (Sc Feyenoord), Achmed Assaih (Fc Blankenburg), Amado Cahuma (ASWH), Ilias Amraoui (geen club), Aisa Saghiri (Leonidas), Azzedine Azzaoui (Charlois), Hamza Azzaoui (HWD), Sofian Dohour (Hillegersberg), Khalid el Massoudi (HWD), Yassin Guermat (Steeds Hooger).
  • Gaan: –

HWD

  • Komen: Leo Martins, Ali Elouah-Habi (FC Maense), Nourdin Akachar, Yassine Ouarad(HOVDJSCR ), Naijb Azaroiali (Ketel Spaland), Jurison Bonifacio, Jurik Bonifacio (SSW), Rafaelito Bonifacio (Victoria), Alvaro Brugman, Samir Essalhi, Othman Haddad, Tarik Rahmani, Lorenzo Daans, Adilson Soares, Juari Joelson Fonseca Alves (Blijdorp), Bilal Chougrani (geen club), Yassin El Mardi (AGE/GGK), Ismael Farissi, Abedelkader Ferdaous, Ali Zaroual (GLZ Delfshaven), Patrick Medina (HWD zat), Daan Spencer (vv Zwaluwen), Youssef Tarrahi (Zestienhoven), Soufiane Zaaza (Swift Boys), Said Zahir (SVV), David Medina (LMO).
  • Gaan: Gayle Boumann (Bolnes), Abner Vieira Mendes Texeira (FC Maense), Aiton Landim (Sc Feyenoord), Rami Ajjan ( VVOR), Raafat Abdal Hafez (XerxesDZB)

Kethel Spaland

  • Komen: –
  • Gaan: –

Pretoria

  • Komen: –
  • Gaan: –

Slikkerveer

  • Komen:  Bas Mulder (VDZ), Tom Mulder (VDZ), Ruben Lopes Silva (Spartaan’20).
  • Gaan: Damion Jansen (Pelikaan)

Steeds Hooger

  • Komen: –
  • Gaan: –
Overig Nieuws

Laat een antwoord achter