Overschrijvingen vierde klasse (za)

0

Op 15 juni om 23:59 sluit de overschrijving voor amateurclubs. Onderstaand de overschrijvingen voor de Vierde klasse (za). Heeft u een toevoeging, mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl

Vierde Klasse (za)

Abbenbroek

  • Komen: Samet Bulut (Rockanje), Wouter de Lichte (Rozenburg), Walid Ahmed da Souza Faria (SCO’63), Dennis Varuca (Rozenburg), Gino Harremans (SCO’63), Jean-Paul Kers (GHVV’13), Kevin Dijksman (was gestopt), Yohan de Wilde (Antwerpen)
  • Gaan: Tom Gardenier (GHVV’13), Wouter Landman (GHVV’13), Ritchie van Ooyen (stopt)

Ammerstolse SV

  • Komen: Ben de Jong (Stolwijk).
  • Gaan: Joshua Remmerswaal (stopt), Koen van der Schee (stopt), Jesse de Bruin (lager elftal), Etienne Niestadt (lager elftal).

Bergambacht

  • Komen: Robin Borst (FC Perkouw), Levi van Rijn (Schoonhoven).
  • Gaan: John van Dam (SPV’81).

Bolnes

  • Komen: Jeffrey de Ridder (Binnenmaas), Dennis de Koning (Groote Lindt), Melvin Zaalman (Rijsoord), Anouar Jaili El (Spartaan ’20), Yassin Fatih (BMT), Gino Capobianco (BMT), Jazzley John (BMT), Gayle Boumann (HWD), Stanley Muth (OHVV), Edson Lopes (Leonidas), Gianni Lopes (RVVH), Jelle Oostdijk (Rijsoord), Florian Racaj (Leonidas), Ilyas Tarhouchi (Transvalia), Moreno van Leeuwe (Zestienhoven) en Kenneth Zimmerman (SVS)
  • Gaan: –

Cabauw

  • Komen: Dennis Mudde (Lopik), Friso Nagel (lager elftal)
  • Gaan: Bart van Klaren (lager), Marcel Spruit (lager), Nick van Kats (lager)

CKC

  • Komen: Mark de Borst (DCV)
  • Gaan: –

DRL

  • Komen: –
  • Gaan: –

DVV’09

  • Komen: Welsey Meuldijk (Hekelingen), Mark Karsbergen (NTVV), Raymond Vogelaar (DJS), Mitchel Tdloregh (NTVV).
  • Gaan: Ramon de Man (DBGC).

Egelantier Boys

  • Komen: –
  • Gaan: –

Excelsior R.

  • Komen: –
  • Gaan: –

Flakkee

  • Komen: Mees Vroege (Den Bommel), Glenn Kievit (NTVV)
  • Gaan: Sven Geelhoed (stopt)

FIOS

  • Komen: Jermaine Dortalina (HBSS), Jordan Braafhart (Den Bommel), Daniel Mulenberg (Den Bommel), Youri Bazen (Herkingen’55), Pajo Wiel (Den Bommel).
  • Gaan: Geen

GLZ/Delfshaven

  • Komen: –
  • Gaan: –

Gouderak

  • Komen: Geen
  • Gaan: Geen

Goudswaardse Boys

  • Komen: –
  • Gaan: –

GOZ

  • Komen: –
  • Gaan: –

GSC/ODS

  • Komen: –
  • Gaan: –

Haastrecht

  • Komen: Jelle Pinas (Gouda)
  • Gaan: Diederik Schröder (stopt), Lars Harmsen (stopt), Joran Borst (stopt)

Hekelingen

  • Komen: Jeroen van der Horst (SCO’63), Youri Reis (Spijkenisse), Melvin Coppenrath (Simonshaven).
  • Gaan: Zakaria Cheikh (Botlek), Nick Koopal (Zuidland), Wesley Meuldijk (DVV’09), Jessy Povinelli (Poortugaal).

Herkingen’55

  • Komen: Geen
  • Gaan: Geen

HermesDVS

  • Komen: –
  • Gaan: –

Hillegersberg

  • Komen: –
  • Gaan: –

HWD

  • Komen: –
  • Gaan: –

IFC

  • Komen: –
  • Gaan: –

LMO

  • Komen: –
  • Gaan: –

Maasdijk

  • Komen: –
  • Gaan: –

Maense

  • Komen: –
  • Gaan: –

Melissant

  • Komen: Geen
  • Gaan: Frits Melissant (Stopt)

MSV’71

  • Komen: –
  • Gaan: –

NBSVV

  • Komen: –
  • Gaan: –

NOCKralingen

  • Komen: –
  • Gaan: –

NTVV

  • Komen: Geen
  • Gaan: Marko KArsbergen (DVV’09), Glenn Kievit (Flakkee).

OFB

  • Komen: Geen
  • Gaan: Geen

OHVV

  • Komen: Dylan van Loosdrecht, Joost de Graaf en Gavin van Dort ( allen Zuidland) Jarno Huysman ( Hellevoetsluis) Ferdi de Ronde, Damian Tuinfort en Olivier de Man (allen Spijkenisse), Michael van Maurik en Ramon de la Haye (beiden Zwartewaal), Casper Bredius (Brielle), Niek Wageveld, Tim van Mourik en Kai Benschop (allen Nieuwenhoorn), Roan Leter (Spartaan 20),
  • Gaan: Chris Peters (stopt), Dane Oost ( stopt) Robin Bredius (stopt) Slavisa Milovic (stopt).

Ommoord

  • Komen: –
  • Gaan:  Sjors de Vogel (Deltasport)

Overmaas

  • Komen: –
  • Gaan: –

Pernis

  • Komen: –
  • Gaan: –

Piershil

  • Komen: –
  • Gaan: –

PPSC

  • Komen: –
  • Gaan: –
  • Komen: –
  • Gaan: –

Rockanje

  • Komen: –
  • Gaan: –

Rotterdam United

  • Komen: –
  • Gaan: –

SCO’63

  • Komen: –
  • Gaan: –

SDV

  • Komen: –
  • Gaan: –

Simonshaven

  • Komen: –
  • Gaan: –

SNS

  • Komen: –
  • Gaan: –

Spartaan’20

  • Komen: Niemand
  • Gaan: –

Stellendam

  • Komen: –
  • Gaan: –

Stolwijk

  • Komen: Geen
  • Gaan: Harvey van der Stelt (Olympia), Mark Hoogendoorn (stopt), Thomas van Vliet (stopt), Ben de Jong (stopt), Christiaan Schouten (stopt), Rik van Eijk (stopt), Joost van Niekerk (stopt)

Swift Boys

  • Komen: Niels Rocha da Cruz (NOCKralingen), Hakan Sencer (Cion), Nathaniel Mendes Semedo (XerxesDZB), Ricardo Malaihollo (CION), Eren Ercan (CION), Ilias Benhaddaoui (CION), Benvindo Westdijk (Leonidas), Clifton Plet (Coal), Jayli Moreno (SDV), Stanley Zuidema (geen club), Simo (Victoria ’04), Jason da Veiga Monteiro (geen club), Edno Lopes (SDV), Wesley Andrade (Zestienhoven), Jesse Andrade (Zestienhoven), Regilio Seedorf (SDV), Judrick Leito (CION), Milton Oswaldo Pires (geen club), Stephan October (SVV), Bruno Manuel Gomes Neves (HWD zat), Patrick Gomes (geen club), Devanio Galina Fortes (Sparta), Jonathan Kramer (SVV), Lorenzo Korver (NOCKralingen),Stefan Luhrman (Overmaas), Xioangelo Candelaria (Overmaas), Roeland Vermeulen (Overmaas), Owen Wolf (Overmaas),Melvin Schouten (Overmaas), Ergin Usta (Overmaas),Rivolinio van der Vlugt (Overmaas), Ella Tavares (Overmaas),Sherman Goeloe (Overmaas), Donny Sadiroon (Overmaas), Geoffrey Korver (Overmaas), Djoef Martina (Overmaas) , Ian Londt (Overmaas), Stephano Sanches Semedo (geen club).
  • Gaan: Soufian Anas Zaaza (HWD), Rui Monteiro (ZBC’97), Helder Martins (ZBC’97), Nick van der Heijden (stopt).

TOGB

  • Komen: Glenn van der Burg, Koen van den Broek, Jack Ammerlaan, Lars van der Burg (allen TOGB zo)
  • Gaan: –

TransvaliaZW

  • Komen: –
  • Gaan: –

Unitas

  • Komen: –
  • Gaan: –

VOB

  • Komen: –
  • Gaan: –

Victoria’04

  • Komen: –
  • Gaan: –

WCR

  • Komen: Kevin Francois, Jeremy van der Ent, Kevin de Groote, Mitchell Keikes, Sharondly Joaquin en Mauro de Jong(allen WCR-zo), Giovanni Oskam (LMO), Ricardo Van Eijsden (Remo), Bas Moree (Simonshaven), Sander van Kralingen (RHS), Nick de Vries (SV Poortugaal), Collin Goudt (RHS), Darragh Zondervan (Rhoon) en Daison Gijsbertha (VCS).
  • Gaan: –

WFB

  • Komen: –
  • Gaan: –

ZBC’97

  • Komen: –
  • Gaan: –

ZBVH

  • Komen: Kevin van Vliet, Wessel Schouwink (beide Heinenoord), Davey Lodder (SHO), Oussama Ebraymi (Yvv de Zwervers) Yarno Teuling (Fc Dordrecht amateurs)
    Rene Milot (Hoofdtrainer)
  • Gaan: Dejan Bislimi (FC Binnenmaas) Jordi Verkerk (’s Gravendeel) Lars van Gameren, Jasper Notenboom (beide stoppen).

Zestienhoven

  • Komen: –
  • Gaan: –

Zinkwegse Boys

  • Komen: –
  • Gaan: –

Zwartewaal

  • Komen: –
  • Gaan: –

 

Overig Nieuws

Laat een antwoord achter