Overschrijvingen Eerste Klasse (za)

0

Op 15 juni om 23:59 sluit de overschrijving voor amateurclubs. Onderstaand de overschrijvingen voor de eerste klasse (za). Heeft u een toevoeging, mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl

Eerste Klasse (za)

Brielle

  • Komen: Jazzy Adams (Spijkenisse), Jianno Andrade dos Reis Borges (XerxesDZB), Raoul Gillet (Zwaluwen), Zepp Jacobs (Rijsoord), Michael Mettrop (Stellendam) en Anthony Piqué (Zwaluwen).
  • Gaan: Marco de Borst (stopt), Michael van Dommelen (Spijkenisse), Jeffrey Duijnstee (sc Feyenoord), David van Meggelen (JOS Watergraafsmeer), Lonny Mendes Fernandes (Spijkenisse), Claudio Santos Silva (Neptunus-Schiebroek), Stevie Soares (Spijkenisse), Gino Stolk (RVVH) en Joey van der Velden (CION).

BVCB

  • Komen: Ayrton Verlaan (Zuidland), Birkan Bayraktar (SVV zo), Robin Monsma (Be Fair), Rob Rutten (Nootdorp).  
  • Gaan: Leon van den Heerik (Rijsoord), Yousif de Kock (BVCB)

Heerjansdam

  • Komen: John van Vugt (Smitshoek), Sven Scholte (Smitshoek), Ramon van der Wal (Smitshoek), Nedely Fortes (RVVH), Rigshayrick Steenen (sc Feyenoord jeugd), Luc Delmee (Smitshoek).
  • Gaan: Boy Stoops (XerxesDZB), Thomas Oomsen (FC Binnenmaas), Justin Snijders (Rijnmond HS), Mike Sloof (stopt), Louis Salacroup (stopt)

Heinenoord

  • Komen: Larby el Harouchi (SHO), Davey Kaptein (lager elftal), Dogukan Kulup (Barendrecht), Noel Goossens (IFC), Arto Dielhof (Oranje Wit), Tobi Fasanya (CWO), Leshawn Lisse (XerxesDZB), Gulba Jr. Vasconcelos Delgado (Barendrecht)
  • Gaan: Marvin Strik (XerxesDZB), Mitch Fransen, Andrew van Tiggelen (Beiden SHO), Richard Stolte (stopt), Richie Basoski (Zwaluwen), Andy Bouterse, Nick Jonkman (stoppen), Wessel Schouwink en Kevin van Vliet (ZBVH), Timo Herwijnen (Goudswaardse Boys)

Honselersdijk

  • Komen: Ruben de Groot (FC ‘s Gravenzande), Kevin Bogaards (FC ‘s Gravenzande)
  • Gaan: Boy Zuijderwijk (Verburch)

Neptunus-Schiebroek

  • Komen: Martin La Cruz (TOGB), Claudia Santos Silva (Brielle), Tim Oosterwaal (Kethel Spaland),
  • Gaan: Max Bronswijk (Hillegersberg-za)

Nieuw Lekkerland

  • Komen: Remco van der Burgh (Oranje Wit), Damien Muller (Oranje Wit), Maarten de Zeeuw (was clubloos), Jesper Harmans (Oranje Wit), Harold Vrolijk (Jodan Boys), Jari Zijderveld (IFC)
  • Gaan: Okan Arslan (RVVH), Tonnie Stok (RVVH), Marc Kruijper (RVVH), Jeroen Wolf (stopt), Kevin Korrel (Schelluinen).

Oranje Wit

  • Komen: Calvn Wolff (Alexandria’66), Gilberto da Siva (Barendrecht), Emierson Agata (Pelikaan), Ronan Plaisier (FC Dordrecht), Dennis Sleifer (‘s Gravendeel), Ivar de Boer (‘s Gravendeel), Armando Tuur (‘s Gravendeel), Rik Kramer DFC), Jim Voll (Dubbeldam), Jeremy de Lijster (Wieldrecht), Jearlon Martina (Papendrecht).
  • Gaan: – 

Papendrecht

  • Komen: Rhaudy Diamant (De Alblas), George Tomas de Brito (Maense), Nimibo Zongo (Oranje Wit), Djordi de Boer (De Alblas), David Tshibanda (Sliedrecht), Vadsun Vidal de Jesus  (Alblasserdam), Haris Brzac (Drechtstreek)
  • Gaan: Daeley van der Graaff (Drechtstreek), Jaerlon Martina (Oranje Wit), Axel Brown (Zwarte Pijl).

Poortugaal

  • Komen: Jordi Dekker (Smitshoek), Sean Verburg (Smitshoek), Niels Groeneveldt (Rijsoord), Nuno Andrade Varela (Deltasport).  
  • Gaan: Shane van den Engel (Nieuwerkerk), Jeffrey van Veen (Nieuwenhoorn).

RVVH

  • Komen: Okan Arslan, Marc Kruiper en Ton Stok (allen Nieuw-Lekkerland) Ismael Celen (Hillegersberg), Jay Brand en Danny van (beiden Oranje Wit), Raoul Gangadin (XerxesDZB), Nick Sanders (SC Feyenoord), Gino Stolk (Brielle).
  • Gaan: Nedeley Fortes (Heerjansdam), Donovan Levestone (Barendrecht).

Sliedrecht

  • Komen: Yassine Belghar (ASWH), Thimo Ponsen (FC Lienden), Anthony Furtado (Oranje Wit), Niels Nieuwesteeg (Almkerk), Quincy Bartens (GJS), Furkan Cetin (LRC), Maxime Kivaka (WNC).
  • Gaan: Roy ‘t Hoog (ASWH), Sjoerd van der Waal (stopt), Gavir Breidel (Rijsoord).

SHO

  • Komen: Mitch Fransen (Heinenoord), Andrew van Tiggelen (Heinenoord), Aaron van Schaik (Spijkenisse)
  • Gaan: Larbi el Harouchi (Heinenoord), Dylan de Vrod (stopt), Bob Vermunt (stopt), Davey Lodder (ZBVH), Wilshon Lima (Onbekend), Rohaindrik Hooi ( Rijnmond HS)

XerxesDZB

  • Komen: Ferry Hagendijk (Capelle), Kai Fens (Capelle), Kelvin Kalika (Capelle), Donny Jay (Alexandria 66), Rens van Herwijden (Hillegersberg), Robin Hofman (Zwaluwen), Ryan Lugtigheid (Nootdorp), Agbor Eyongakpa (Nootdorp),Boy Stoops (Heerjansdam), Marvin Strik (Heinenoord),Burak Dogan (Barendrecht), Yusuf Can (geen club)
  • Gaan: Karim Paulino Reyes (Zwaluwen), Mike v.d. Steen (onbekend), Moreno Marengo (onbekend), William Darjij (Spijkenisse), Robin Driese (Barendrecht), Mo Ajarai (Zwaluwen), Le Shawn Lisse (Heinenoord), Jan Tuitel (Leonidas), Raoul Gangadin (RVVH), Roy Spierings (Nieuwerkerk), Wesley v.d. Molen (BVCB), Yoel van de Ven (BVCB).
Overig Nieuws

Laat een antwoord achter