Meeuwenplaat zoekt trainer voor tweede elftal

0

vv Meeuwenplaat is op zoek naar een trainer voor het 2e elftal welke uitkomt in de reserve 2e klasse KNVB. Onze hoofdselectie bestaat uit een eerste en tweede elftal en wij zoeken een enthousiaste trainer die deel uitmaakt van de technische staf en o.a. zal gaan samenwerken met onze nieuwe hoofdtrainer Patrick Kok. Binnen onze selectie heeft de trainer van het tweede elftal zijn eigen verantwoordelijkheid voor het trainen en begeleiden van het team.

Bent u geïnteresseerd in deze functie en wil u met ons de uitdaging aangaan om het 2e elftal naar een hoger plan te brengen, neem dan contact op met Marco Gouw telefoon 0651192253 of per e-mail mgouwmeeuwenplaat@gmail.com

Ook zijn wij in verband met de groei van onze jeugdafdeling op zoek naar kaderleden en jeugdbegeleiding. Vind u het leuk om onze enthousiaste jeugd te leren voetballen, een team te begeleiden of binnen ons jeugdkader een functie te vervullen en met elkaar onze jeugdbegeleiding naar een hoger plan te tillen, dan komen wij graag met u in contact en zien uw reactie graag tegemoet. U kunt contact opnemen met Marco Gouw telefoon 0651192253 of per e-mail mgouwmeeuwenplaat@gmail.com

Laat een antwoord achter