Overschrijvingen Tweede Klasse (za)

1

Op 15 juni om 23:59 sluit de overschrijving voor amateurclubs. Onderstaand de overschrijvingen voor de tweede klasse (za). Heeft u een toevoeging, mail dan naar info@voetbalrotterdam.nl

Tweede Klasse (za)

Alexandria’66

  • Komen: Merrick Leijnse (Leonidas), Dylan Kaandorp (cvv Zwervers), Jordi van Leenen (DCV), Badr Doumou (VOC), Youssef Lamrid (XerxesDZB), Winston Helder (Deltasport), Chris Rojer (Overmaas), Gio Boaventura (CWO), Anthonio Thomas (DCV).
  • Gaan: Nigel van Engel (CVV Zwervers), Jurano O’Brien (SVS), Lerow Verweij (Pelikaan), Donny van Gelder (XerxesDZB), Romano Naimut (NSVV), Shamar Berggraaf (SVS).

Berkel

  • Komen:  Mo Azariaoli (Loenidas), Leon Hulshof (Nieuwerkerk), Kenzo Abel (Nieuwerkerk), Remco de Winter (TOGB), Remco Popeliers (TOGB)
  • Gaan: Geen

Binnenmaas, FC

  • Komen: Dejan Bislimi (ZBVH), Lorenzo Borsboom (DRL), Sylvano Diepeveen (SSS), Thomas Oomsen (Heerjansdsam), Angelo van der Spek (XerxesDZB), Allen Servage (Zuidland).
  • Gaan: Michael Mathilda (VVGZ), Ralph van der Giessen (Drechtstreek), Milton Keeldar (DRL), Remon van Prooijen (Victoria’04), Sjoerd van dr Pers (Strijen), Sven Post (stopt).

Charlois, sv

  • Komen: Colin Hoeder (Deltasport), Elger Batta (Leonidas), Dylan Vyent (ASWH), Roger Lieveld (Rijnmond HS), Claudio Lopes Silva (Barendrecht), Chris da Silva (Deltasport), Brian Leons (VELO), Gilliomar Leona (Zwaluwen), Calvin Monteiro (Excelsior R.), Jair Balrak).
  • Gaan: Nordin Maach (TransvaliaZW), Rafael Andrade Dias (VVOR), Stivan Silva (IJvv de Zwervers), Delano Willeman (RVVH), Linber van der Horst (OVV), Diego Watson (Poortugaal).

CWO

  • Komen: Jeroen van der Swaluw (Zwaluwen), Rick van der Sluis (Zwaluwen), Ian Slagboom (Zwaluwen), Edinho Lima (Zwaluwen), Joost Ipenburg (Zwaluwen), Seyid Yabasun (Excelsior M.), Ta’ha Kadri (Zwaluwen), Elton Evora Leonidas), Miloud bel Hassani (HBSS), Ceasar Mendes (SVV), Rachid Bouali (HBSS), Okan Yabasun (HBSS)
  • Gaan: – 

DBGC

  • Komen: Melchior Coolbergen (MZC’11), Ramon de Man (DVV’09)
  • Gaan: Derrick Dubbeld (De Jonge Spartaan), Nick van den Ochtend (stopt)

DCV

  • Komen: Tim Hoogendijk (Sportlust ’46), Tom v.d. Voort (Sportlust ’46), Michel Vreedenborg (sc Feyenoord), Houcine Hammach (GLZ/Delfshaven)
  • Gaan: Anthonio Thomas en Jodi van Leenen (Alexandria ’66), Christiaan Schrader (Perkouw), Lugino Schubert (Delta Sport), Damian Brusséé en Jordy Buijs (Dilettant), Ian Luthart (Capelle), Auke Meijer (Swift Boys), Mark de Borst (CKC)

Deltasport

  • Komen: Glenn de Visser (Victoria’04), Sjors de Vogel (Ommoord), Lugino Schubert (DCV), Lloyd Kalonga (HermesDVS)
  • Gaan:  Jay-Jay Gulpen en Steve Kot (SpartaAV), Winston Helder (Alexandria’66), Derk-Jan Dupon (CION), Achraf Bouchrit (DVO’32), Chris Promes (Rijsoord), Djoemian Sarkam en Chris da Silva (SV Charlois), Django Binder (RHS), Nuno Andrade Varela (SV Poortugaal), Marruchen Zimmerman, Diego Liefden en Reza Ngarigota (Leonidas zo)

De Zwerver

  • Komen: Chris Koremans (Duiveland), Damien de Jong (Schelluinen), Jeffrey Gelderblom (De Alblas).
  • Gaan: Jort van Meerkerk (gaat lager spelen), Daniel Munoz (Drechtstreek)

Drechtstreek

  • Komen: Daeley van der Graaff (Papendrecht), Erwin van der Heijden (De Alblas), Ralph van der Giessen (FC Binnenmaas), Musab Abdirahman (SVW), Gianni Westrate (EBOH),
    Daniel Munoz (De Zwerver).
  • Gaan: Justin Blaauw (Wieldrecht), Haris Brzac (Papendrecht)

Hellevoetsluis

  • Komen: Thijs Oostrijck (Nieuwenhoorn), Patrick Haze (Excelsior Rotterdam), Rucentney Benito (Zuidland), Frank de Regt (Zuidland), Jakko van Heest (WFB), Stefan Tuns (sc Feyenoord), Quincy de Lobel (Pernis), Wouter Besters (OVV).
  • Gaan: Tom Sleeuwenhoek (Nieuwenhoorn), Davy Mierop (sc Feyenoord), Jarno Huijsman (OHVV), Sander van Pelt (stopt), Ti-Jey Bins (Utrecht), Patrick Struijk (Rozenburg), Alex de Blok (FC Vlotbrug), Joey Salij (stopt), Theo Trouw (stopt), Tristan Stolk (stopt), Bas Kooiman (stopt).

HVC’10

  • Komen: –
  • Gaan: – 

Nieuwenhoorn

  • Komen: Merijn Wolters (Barendrecht), Tom Sleeuwenhoek (Hellevoetsluis), Jeffrey van Veen (SV Poortugaal), Wouter Bloothoofd (Rozenburg)
  • Gaan: Sevket Kasaroglu (Botlek), Nichy Fortes (Maense), Kenny Lopes Cruz (stopt), Sylvester Bal (Rockanje)

NSVV

  • Komen: Gijs van der Zande (SSS), Romano Naimut (Alexandria’66), Sediq Walizada (NBSVV), Chemano Cruden (WCR).
  • Gaan: Mitchel Louwerens (ASWH), Jordi Wemelsfelder (Alblasserdam).

Pelikaan

  • Komen: Damion Janssen (Slikkerveer), Yorik van Deelen (BVV Barendrecht), Deveney Veld (VVGZ), Mohamed El Bannasri ( IFC zo), Leroy Verwey (Alexandria 66), Rodney Elmond (Alexandria 66), Timo Scheurwater (ASWH 2), Bjorn van Ingen (vv Drechtstreek)
  • Gaan: Adilson de Barros (Maense), Stefano Tavares (Alblasserdam)
    Valeri Silva (Onbekend), Jordy van Buren (Sparta AV), Anouar Said (Roda Boys), Bart van Muyen (Stopt).

Rozenburg

  • Komen: Patrick Struijk (Hellevoetsluis), Joel Boessen (Overmaas), Unal Bayka (GLZ/Delfshaven)
  • Gaan: Wouter Bloothoofd (Nieuwenhoorn), Dennis Veruca (Abbenbroek)

Soccer Boys

  • Komen: Niemand
  • Gaan: Niemand

Sparta (AV)

  • Komen: Bart Fiegel (SVV), Jordy van Buren (Pelikaan), Arij van Bree (CWO), Daniel van der Knijff (CWO), Jip Kegge (IFC), Jay JAy Gulpen (Deltasport), Steve Kot (Deltasport), Silvio van Gelderen (SVS), Damien Serrero (VVOR), Michael Brongers (VCS), Hamdi Younus Hamdi (ASWH)
  • Gaan: Joey Kars (VVOR), Rhandy Rademaker (VVOR lager elftal), Michael Marengo (trainer VVOR2), Robin Verhorst (Alexandria ’66 lager elftal), Massimo van Ewijk (Capelle), Adilson Moreno (Onbekend), Allon Coomans (Onbekend).  

Spirit

  • Komen: Amine Karroum (Schoonhoven), Kevin Guttink, Jan Smits, Julian van Lith (allen FC Perkouw).
  • Gaan: Eric Jansen (Capelle), Lars van den Wijngaard (Capelle), Mick Veldhoen (CKC), Virgil Munsel (stopt)

Strijen

  • Komen: Sjoerd van der Pers (FC Binnenmaas), Julian van Dijk (SSS), Gary Molenaar (Excelsior R.), Aaron Maria Perez (Excelsior R.)
  • Gaan: Mark Stam (stopt), Alwin van der Werff (‘s Gravendeel).

SVS

  • Komen: Tim Kamp (Capelle), Yusof Rostam (CVV Zwervers) en Jurano Arcenio O’Brien en Shamar Berggraaf (Alexandria’66)
  • Gaan: Silvio van Gelderen (SpartaAV) en Miguel Essajas (AGE-GGK)

VVGZ

  • Komen: –
  • Gaan: – 

Wieldrecht

  • Komen: Mohammed Salman (EBOH), Ferhat Kemaldar (GSC/ODS), Jeffrey Beek (Papendrecht), Claudio Teneggi (RCD), Robert Versteeg (Oranje Wit), Justin Blaauw (Drechtstreek).
  • Gaan: Jerremy de Lijster (Oranje Wit), Armando Tuur (Oranje Wit), Vincent v.d. Koppel (stopt), Frank Groeneweg (stopt).
Overig Nieuws
1 reactie
  1. Patrick Buys zegt

    Hubregtse van Nieuwenhoorn naar Kloetinge

Laat een antwoord achter