Nadat eerder Leroy Resodihardjo (Scheveningen) en Stefano Goncalves (Spijkenisse) al voor Smitshoek hadden gekozen is de technische commissie van vv Smitshoek verheugd te kunnen melden dat zij overeenstemming heeft bereikt met keeper Stef Doedée over zijn komst naar vv Smitshoek volgend seizoen.
Stef Doedee is momenteel actief bij ASWH en heeft een voetbalverleden bij oa FC Dordrecht en RKC. Mede door zijn ruime ervaring op divisie-niveau is de technische commissie van mening dat hij van grote waarde zal zijn voor de selectie van vv Smitshoek. De komst van Stef houdt verband met het vertrek van Mike van de Wijngaart, die een mooie maatschappelijke carrière kan voortzetten in het buitenland en dus niet meer als voetballer in ons land actief zal zijn.
De selectie voor volgend seizoen begint aardig vorm te krijgen mede doordat de er inmiddels overeenstemming is bereikt met huidige selectiespelers Bart Deprez, Rutger van der Kleij, Ryan van Dijk, Joey Kleijn, Alex Rekondie, Damian van den Oever, Ahmed Akkoc, Jur Reineta, Mitchell Abdoel, Jochem van den Biggelaar, Erwin Nuytinck, Oscar Roos en Ruben Roodnat. Daarnaast zal Nick Meijboom, op dit moment speler van het 2e elftal, de aansluiting maken naar de eerste selectie in het volgende seizoen.







