Zwaluwen zoekt trainer JO12-1/JO14-1/JO15-2

0

De v.v. Zwaluwen Vlaardingen is een zaterdagamateurvereniging, spelend in de hoofdklasse. Deze mooie Vlaardingse vereniging hecht veel waarde aan de doorstroming van jeugdspelers richting de seniorenselecties.

Het doel van de jeugdopleiding is om spelers en trainers voortdurend een leeromgeving aan te bieden waarin zij zich continu kunnen ontwikkelen. En om dit te ondersteunen door een goede sfeer en harmonie tussen leden, verenigingskader en ouders en met een accommodatie en de middelen die daarvoor toereikend zijn.

In de opbouw van onze jeugdopleiding streven wij er naar om tot en met de JO15 met geboortejaren te werken. Tot en met de JO13 doen wij dat nu al. We willen daar de komende jaren ook naar toe werken.

Voor het JO15-2-team (dat dus voor een groot deel uit 1e jaars zal bestaan) zoeken wij voor komend seizoen een trainer/coach. Een trainer/coach die met visie en passie op een deskundige wijze de spelers van dit team kan helpen de stap naar de JO15-1 te maken.

Deze trainer/coach is verantwoordelijk voor het verzorgen van de trainingen en het coachen van de wedstrijden van dit team binnen de kaders van het jeugdplan. En hij werkt nauw samen de trainer/coach van de JO15-1.

Denk jij de trainer te kunnen zijn, die een meerwaarde is voor onze vereniging, die goed is in de communicatie en die een staf kan managen? Stuur dan je sollicitatie met C.V. naar het Hoofd Jeugdopleiding, Arno Kooij (hjo@vvzwaluwen.nl)

Profiel:

 Minimaal in bezit van diploma TC3 (jeugd) of bereidt deze te halen

 Affiniteit en aantoonbare ervaring in het geven van training van junioren.

 De trainer is communicatief vaardig, kan leidinggeven en kan goed organiseren.

 De trainer waarborgt de filosofie van het Voetbaltechnisch Beleidsplan,

Wij bieden:

 Een prima werkomgeving;

 Een vereniging waar plezier en presteren samengaan;

 Een duidelijke visie in het opleiden van spelers en trainers;

 Goede faciliteiten en accommodatie

v.v. ZWALUWEN VLAARDINGEN zoekt trainer/coach voor JO12-1 selectie

In de opbouw van onze jeugdopleiding werken wij wij tot en met de JO13 met geboortejaren.

Voor het JO12-1-team zoeken wij voor komend seizoen een trainer/coach. Een leergierige trainer/coach die met visie en passie op een deskundige wijze de spelers van dit team kan helpen de stap naar de JO13-1 spelend in de 3e divisie landelijk te maken.

Deze trainer/coach is verantwoordelijk voor het verzorgen van de trainingen en het coachen van de wedstrijden van dit team binnen de kaders van het jeugdplan. En hij werkt nauw samen met de trainer/coach van de JO13-1.

Denk jij de trainer te kunnen zijn, die een meerwaarde is voor onze vereniging, die goed is in de communicatie en die een staf kan managen? Stuur dan je sollicitatie met C.V. naar het Coördinator  Jeugdopleiding, Jan Krol (cjo@vvzwaluwen.nl).

Voor vragen: Arno Kooij, Hoofd Opleiding (hjo@vvzwaluwen.nl).

Profiel:

 Minimaal in bezit van diploma TC3 (jeugd) of bereidt deze te halen

 Affiniteit en aantoonbare ervaring in het geven van training van junioren.

 De trainer is communicatief vaardig, kan leidinggeven en kan goed organiseren.

 De trainer waarborgt de filosofie van het Voetbaltechnisch Beleidsplan,

Wij bieden:

 Een prima werkomgeving;

 Een vereniging waar plezier en presteren samengaan;

 Een duidelijke visie in het opleiden van spelers en trainers;

 Goede faciliteiten en accommodatie

Overig Nieuws

Laat een antwoord achter