Het op 28 februari bij een 0-0 stand gestaakte bekerduel tussen Hillegersberg en Wippolder is dinsdagavond uitgespeeld. Ondanks dat de ploeg van trainer Marcel de Letter vol op de aanval speelde (en Hillegersberg zich moest beperken tot verdedigen), vielen er geen doelpunten. Het bleef dus bij 0-0.
Toch kon Wippolder na het nemen van de strafschoppen juichen. Beide teams schoten de eerste vier pingels binnen. Vervolgens miste Hillegersberg, waarna Jasper Tetteroo Wippolder naar de volgende ronde schoot.
In die volgende ronde moet de Delftse ploeg aantreden tegen het sterke FC Rijnvogels. Wippolder, de club uit Katwijk FC Rijnvogels en de KNVB zijn overeengekomen om de wedstrijd te spelen op woensdag 3 april aanstaande op De Pauwmolen, aanvang 20.00 uur.







