In Delft trad TOGB aan tegen de koploper in de 4e klasse C. Het team van trainer coach Paul van Oosten nam brutaal het initiatief in het onder onsje met de lijstaanvoerder. In de 5e minuut leek TOGB op voorsprong te komen. Leek want de loep zuivere treffer werd op aangeven van de assistent van Ariston’80 afgekeurd door scheidsrechter Pieterman. In het eerste bedrijf was de geel zwarte brigade de bovenliggende partij, maar kwam onverdiend op achterstand toen de Delftenaren een slordigheid in de TOGB verdediging afstrafte, 1-0. Vlak voor de pauze kwam TOGB langszij. Dyon van der Sman promoveerde een voorzet van Joey Lems tot doelpunt, 1-1.
Na de rust was het wederom TOGB dat het initiatief had, maar was het wederom Ariston’80 dat scoorde, 2-1. De koploper leunde achterover en vertrouwde op de ijzersterke defensie. TOGB liep in de val van de lijstaanvoerder die via een counter op 3-1 kwam. TOGB gaf gas bij en speelde alles of niets. Het werd uiteindelijk niets, omdat Ariston’80 ook de 4-1 liet aantekenen.
Na afloop was Van Oosten duidelijk over de nederlaag. “In de eerste helft hadden we effectiever moeten zijn om aanspraak te kunnen maken op de overwinning. Zo werd een zuivere goal van ons in de 5e minuut door grens en scheids afgekeurd en wist Thijs Raaben een vrije kopkans over te krijgen. Al met al wel de lof maar niet de punten.







