Overzicht trainingskampen regioclubs

Komende winter gaan diverse ploegen weer op trainingskamp. VoetbalRotterdam.nl houdt voor u een overzicht bij. Staat uw club er niet bij mail dan uw team, plaats en data naar MichelFeenstra@voetbalrotterdam.nl

Vertrekdatum 3 januari:

  • Oranje Wit – Albufeira – 3-8 januari
  • Slikkerveer – Valencia – 3-8 januari

Vertrekdatum 4 januari:

  • Excelsior’20 – Albufeira – 4-7 januari
  • SteDoCo – Torremolinos – 4-7 januari
  • Jodan Boys – Torremolinos – 4-8 januari
  • Pelikaan – Valencia – 4-7 januari
  • Dilettant – Valencia – 4-7 januari
  • Perkouw – Callela – 4-7 januari

Vertrekdatum 5 januari:

  • Excelsior Maassluis – Torremolinos – 5-9 januari

Vertrekdatum 7 januari:

  • HOV/DJSCR – Marrakesch – 7-12 januari

Vertrekdatum 9 januari:

  • Rijnmond Hoogvliet Sport – Torremolinos – 9-12 januari
  • TOGB – Torremolinos – 9-13 januari

Vertrekdatum 10 januari:

  • Oud-Beijerland –  Carihuela – 10-13 januari
  • MSV’71 –  Carihuela – 10-13 januari
  • Smitshoek – Valencia – 10-14 januari
  • Vv Melissant – Nerja  10-15 januari
  • NSVV (VR) – Albufeira – 10-13 januari
  • CVV Berkel (VR) – Albufeira – 10-13 januari
  • NSVV – Sevilla – 10-13 januari
  • Bergambacht – Sevilla – 10-13 januari
  • DJS – Callela – 10-13 januari
  • Hillegersberg (VR) – Torremolinos – 10-14 januari
  • Overmaas – Benidorm – 10-13 januari
  • Drechtstreek – Benidorm – 10-13 januari
  • Kethel Spaland – Benidorm – 10-13 januari
  • Heerjansdam – Valencia – 10-13 januari
  • Zinkwegse Boys – Sevilla – 10-14 januari

Vertrekdatum 11 januari:

  • Flakkee – Gogh – 11-13 januari
  • Herkingen’55 – Lochem – 11-13 januari
  • BVCB – Maastricht – 11-13 januari
  • CVC Reeuwijk – Geldrop – 11-13 januari
  • SV Charlois (za) – Groesbeek – 11-13 januari
  • SV Charlois (zo) – Bergeijk – 11-13 januari
  • ‘s-Gravendeel – Maastricht – 11-13 januari
  • GHVV’13 – Valkenswaard – 11-13 januari
  • Lekkerkerk – Benalmadena – 11-14 januari
  • Sliedrecht- Valencia – 11-13 januari
  • Groote Lindt – Albufeira – 11-14 januari
  • VVOR – Albufeira – 11-14 januari
  • Brielle – Albufeira – 11-14 januari
  • Steeds Hooger – Fuengirola -11-14 januari
  • SHO – Benidorm – 11-15 januari
  • Vierpolders – Mierlo – 11-13 januari
  • Zuidland – Valkenswaard – 11-13 januari
  • Olympia  – Bergen op Zoom – 11-13 januari
  • RVVH – Papendal – 11-13 januari
  • Nieuwerkerk – Hoenderloo 11-13 januari
  • Schoonhoven – Maastricht – 11-13 januari
  • DONK – Düsseldorf – 11-13 januari
  • Rockanje (VR) – Arnhem – 11-13 januari

Vertrekdatum 16 januari:

  • VFC – Torremolinos – 16-20 januari

Vertrekdatum 17 januari:

  • Spirit – Marbella – 17-20 januari
  • Spartaan’20 – Marbella – 17-20 januari

Vertrekdatum 17 januari:

  • Victoria’04 (za) – Newcastle – 18-20 januari