De soap rondom FC Lienden is nog niet afgelopen. De Gelderlander meldt afgelopen vrijdagochtend dat hoofdtrainer van de club, Hans van de Haar, zich niet neer wilt leggen bij de beslissing van de club om niet meer uit te komen in de Tweede Divisie.
In het dagblad laat de oefenmeester weten dat hij zelf op zoek gaat geldschieters om een minimaal budget te creëren, zodat de staf en spelers het seizoen alsnog afmaken. Volgend de oud-trainer van Spakenburg betaalt de club geen grote bedragen en zou de missie mogelijk moeten zijn. FC Lienden heeft zich nog altijd niet officieel teruggetrokken uit de Tweede Divisie.
De club verbaasde afgelopen dinsdagavond vriend en vijand door aan te kondigen dat de tweededivisionist per direct stopt met voetballen in de competitie. De grootste reden zou zijn dat er oplopende schulden zijn en dat de grote geldschieters niet meer willen bijleggen.
Bron: VIDB.nl
Günther Maters iets voor jou?
Jerome Saussez is de hoofd patron van de Aldi ?