Voor ZBVH stond er zaterdag na vijf weken eindelijk weer een thuiswedstrijd op het programma. SCO’63 uit Spijkenisse kwam op bezoek.
Vanaf het begin was het SCO’63 dat met combinatievoetbal probeerde het ZBVH-doel te bereiken, door het lastig bespeelbare veld en door goed verdedigen van ZBVH, wist het hieruit echter niet gevaarlijk te worden. ZBVH daarentegen probeerde kansen te creëren door de lange bal te hanteren en vanuit daar gevaarlijk te worden. Dit resulteerde tot een aantal kansen, waaronder twee voor Lars van Gameren, die eerst de paal raakte en vervolgens een fraaie volley uit de kruising getikt zag worden. Vervolgens was het SCO’63 dat brutaal de leiding nam. Een strakke voorzet vanaf de linkerflank werd door de spits hard ingekopt.
In de tweede helft probeerde SCO’63 de voorsprong vast te houden door compact te blijven spelen. ZBVH was sterker maar kreeg geen hele grote kansen omdat de laatste bal vaak niet goed was. Toch bleef ZBVH geconcentreerd spelen en dit werd tien minuten voor het einde ook beloond. Jurriaan vd Berg werd bij een corner onderuit gehaald en de scheidsrechter legde de bal op de stip. Hierdoor kreeg Lars van Gameren de kans op de gelijkmaker en hij faalde niet. Enkele minuten later kwam ZBVH zelfs op voorsprong. Dezelfde Van Gameren schoot van de rand van ‘de 16’ raak en scoorde zijn tweede van de middag. De laatste minuten doorstond de thuisploeg de laatste tegenaanvallen, waardoor het team van trainers Borremans en Rollof een mooie 2-1 overwinning kon behalen.






