De directies en Raden van Commissarissen van Stadion Feijenoord en Feyenoord Rotterdam NV zijn woensdag bij elkaar gekomen om te praten over de ontwikkelingen van het nieuwe stadion. Dat meldt RTV Rijnmond. Wat uit dat gesprek is gekomen, wil de woordvoerder van Feyenoord City niet melden.
De partijen zetten dit gesprek op korte termijn voort. Wanneer dat zal worden gehouden, kon de woordvoerder niet zeggen.
De gemeente Rotterdam hoopt dat Feyenoord nog in november een beslissing neemt over de plannen voor Feyenoord City. Als dat later wordt, dan ontstaat er vertraging en komt de oplevering van het nieuwe stadion in 2023 in gevaar.








Oprotten met een nieuw stadion is veel te duur renoveren is veel goedkoper dan een nieuw stadion dus weg met dat stomme plan van Feyenoordcity van tafel vegen en vol voor renoveren gaan van de oude kuip
Praten praten haak de hoop is door joh verdomme
Rene Sharon Bakker Schonewille dat gaat hem n iet worden
Ze praten en praten maar.Als ze dat vroeger voor de Kuip bouwen ook hadden gedaan hadden we nu op Woudestein gespeeld