← Terug naar homepage

Edwin de Koning na negen jaar weg bij Hellevoetsluis

20 november 2018 · Michel Feenstra · Laatste Nieuws

Na 9 succesvolle jaren, waarin Hellevoetsluis uitgroeide tot een stabiele tweedeklasser, heeft Edwin de Koning besloten op zoek te gaan naar een nieuwe uitdaging.

De Koning, die ook al 10 jaar hoofdtrainer van v.v. Rhoon was, meent dat hij straks 9 fantastische jaren heeft gehad, waarin hij een huis gebouwd heeft waar Hellevoetsluis nog jaren mee vooruit kan. ‘Nu het dak geplaatst is, zit mijn taak erop en ga ik op zoek naar een club waar ik dezelfde mogelijkheden krijg als bij Hellevoetsluis. Want na Rhoon, waar ik nog altijd erelid ben, is Hellevoetsluis de mooiste club waar ik voor heb kunnen werken. Met name met voorzitter Edwin Boogaard, die ik al ken uit mijn periode als actief voetballer bij Excelsior, en teammanager Ton Lammers is er een warme vriendschap ontstaan, die ik ook na mijn vertrek zal koesteren.’

Naast alle sportieve hoogtepunten, waarbij vooral de beslissingswedstrijd tegen DBGC voor 2.500 toeschouwers er uit springt, was De Koning in al zijn jaren bij v.v. Hellevoetsluis vooral een verbindende factor, waarbij hij niet alleen aandacht had voor de selectie-elftallen, maar ook bekend was met de lagere elftallen en de jeugdafdeling. Zo was hij vaak betrokken bij jeugdactiviteiten en introduceerde hij De Koning van Hellevoet, een activiteit voor alle senioren.

De Koning en de vereniging betreuren het vertrek, maar hebben elkaar beloofd het seizoen op een waardige manier af te sluiten, met de viering van het 100-jarig bestaan als hoogtepunt.

Bron: Hellevoetsluis.nl

Deel dit artikel