Overzicht Speeldata districtsbeker West II

0

Van vrijwel alle duels die gespeeld worden in de volgende ronde van het districtsbekertoernooi van de KNVB West II zijn de dagen en aanvangstijden bekend. Alleen nog niet van Vredenburch en Te Werve die op hetzelfde complex een thuiswedstrijd afwerken.

zaterdag 10 november

aanvang 14.30 uur
1. Woubrugge – BZC/Zuiderpark
3. Spijkenisse – HVC’10
9. Te Werve – NSV’46
11. Kethel/Spaland za. – sv Poortugaal
13. Antibarbari – Heinenoord
15. ‘s Gravendeel – Nieuwenhoorn
18. OVV – SVS
22. FC Oegstgeest – CVC Reeuwijk
26. NSVV – Blauw Zwart
28. CION – Leonidas za.
30. Nieuwkoop – Sportlust’46
33. Zuidland – DSVP
35. Smitshoek – Barendrecht 2
36. SCO’63 – Houtwijk za.
42. FC Oudewater – FC ‘s Gravenzande
43. KMD – Alphense Boys za.
44. HDV – DOSR
48. Capelle – Brielle

aanvang 14.45 uur
4. XerxesDZB za. – Football Fac.

aanvang 15.00 uur
6. Vredenburch – Sparta (am)
7. Nieuwerkerk – Rhoon
17. FC Maense – Berkel

aanvang 17.00 uur
5. FC Zoetermeer za. – Hillergersberg
8. Westlandia za. – Wilhelmus zo.
10. Dilettant za. – Leonidas zo.
12. Be Fair – ROAC zo.
19. TAC’90 zo. – MVV’27 za.
21. Den Hoorn – Wateringse Veld/Kranenburg
23. sc Feyenoord – RKAVV
24. Meeuwenplaat – SDV
25. Bernardus – Quick Boys 2
27. VUC – Jodan Boys
29. Voorschoten’97 za. – Quick (H) 2
31. OLIVEO zo. – Floreant za.
32. FC Boshuizen – Zwarte Waal
34. HMSH – Vlotbrug
37. DBGC – Slikkerveer
38. Oud Beijerland – za. – ONA zo.
39. SEP – Nootdorp
41. Hazerswoudse Boys – Honselersdijk
45. VFC za. – Rijnsburgse Boys 2
46. Stompwijk’92 – Ter Leede 2
47. Deltasport – DHC

zondag 11 november

aanvang 14.00 uur
2. SJZ zo. – Wippolder
14. FC IJsselmonde zo. – Full Speed
20. WVC zo. – COAL
40. Teylingen – Alphense Boys zo.

dinsdag 18 november

aanvang 20.00 uur
16. RVVH – Die Haghe
49. FC Rijnvogels – Charlois zo.

Vrijgeloot

De volgende clubs zijn vrijegloot en hebben zich dus al geplaatst voor de volgende ronde: ARC za. – ASC – BVCB – Neptunus/Schiebroek za. – Charlois za. – De Jonge Spartaan – Maasdijk – Schipluiden – Spirit – TAVV – Ter Leede 1 – VELO zo. – VVOR – Voorschoten’97 zo. en Zwaluwen Vlaardingen.