Feyenoord heeft in de Kuip met moeite gewonnen van een stug FC Utrecht. Met name in de tweede helft hadden de Rotterdammers de grootste moeite met de bezoekers uit de domstad, waar oude bekende Dick Advocaat zijn debuut als hoofdcoach maakte. In de slotfase brak Van Persie echter de ban: 1-0.
In de eerste helft was Feyenoord veel beter dan FC Utrecht. Met name Van Persie was een aantal maal dicht bij de openingstreffer. Toch verzuimden de Rotterdammers in het eerste bedrijf de krachtsverhoudingen om te zetten in een verschil in doelpunten.
In de tweede helft veranderde het wedstrijdbeeld. FC Utrecht kwam beter in de wedstrijd, kwam meer aan de bal en wist een aantal keer gevaarlijk tot Bijlow door te dringen. Feyenoord wist daarentegen een stuk minder te creëren en moest het lange tijd doen met een mooie actie van St Juste. Gelukkig voor de Rotterdammers brak Robin van PErsie de ban: 1-0.
Waar blijft Ayoup
Dramatisch slecht
En terecht.
Ik begreep het ook niet,waarom hebben ze eigenlijk Ayoup gehaald?
Hij zit alleen maar op de bank Gr Tanny
Vilhena zat totaal niet in de wedstrijd zet ayoup dan er gewoon in
Hakje Berghuis hoort gewoon thuis in de Champions League en niet op een druilerige zondagvoormiddag tegen FC Utrecht.
Waardeloos waar blyft Ayoup ipv Vilhena die slecht speelde !!
Ik verlies liever een paar wedstrijden met fanatieke jeugdspelers in de basis, die de kans krijgen om ervaring op te doen. Man man man, Tony Sam en Steven ?? Wordt het ooit beter met jullie ? Vorige week noemde ik het al, fanatisme, inzet en passie…… Dat mis ik bij de meesten. Winnen dankzij een grijze man van 35 jaar is niet erg maar zo is de bejubelde jeugdopleiding er alleen maar voor de vorm ??
De rest was niet om aan te zien!
Das altijd…als je verliest dan heb je een zeperd, maar ze hebben gewoon gewonnen.”Feyenoord wint nipt’ had wel wat vrolijker geklonken.
Meer dan verdiend
Ayoub had idd wel mogen invallen voor de zeer zwakke Steven, Tony of Clasie (Op deze gasten met veel ervaring mag je veel kritiek hebben). De kritiek op de onervaren Sam Larsson moet eens ophouden! Hij doet zijn stinkende best en moet gewoon gesteund worden! Hij is pas 22 jaar….. Verder was deze waterpolo-voetbalwedstrijd er 1 om snel te vergeten!
Idd en de boel maar negatief benaderen, schijt pers
Vilenha is al jaren slecht. Bij alle andere trainers zaten vilenha, vd Heijden en toornstra altijd op de bank
Zoveel kansen(ben de tel kwijtgeraakt), begrijp er geen reet meer van!!!
Gelukkig
Winnen is winnen