Dilettant greep na een lang seizoen naast promotie en naar de Corso Casino Cup. De ploeg van de nieuwe trainer Jan Verveer mikt dit seizoen op weer een prijs en zal dat in de zaterdag derde klasse C gaan doen.
Onder aanvoering van de 30-jarige Jesper van den Adel moet Dilettant weer voor de prijzen mee doen. “Ik hoop dat we eenzelfde reeks als afgelopen seizoen neer kunnen zetten,” stelt Van den Adel. “Dus dan is het doel om weer een periode te pakken.”
Naast het vertrek van enkele spelers is ook trainer Richard Mank vertrokken. “Er zijn wat spelers vertrokken en ook Richard Mank is weg. Met de nieuwe trainer en wat versterkingen vind ik persoonlijk dat we bij de eerste vijf moeten gaan spelen.
Voor wat betreft de concurrentie bovenin mikt Van den Adel op de ploegen die hij kent. “Uit de vorige competitie schat ik VVOR, DVO’32 en Zwarte Pijl hoog in. De rest van de ploegen zijn voor mij onbekend en is het afwachten.”