Fenerbahce wil Sven van Beek volgens het Turkse HaberTurk voor een schijntje overnemen. De verdediger van Feyenoord, die vorig seizoen een sterke rentree maakte en weer fit is, is volgens Fenerbahce ruim vijf miljoen euro waard.
Het Turkse HaberTurk meldt dat de Turkse grootmacht dat bod namelijk bij Feyenoord heeft neergelegd. Van Beek heeft echter nog een contract tot aan juli 2019. Mocht Feyenoord nog wat aan Van Beek willen verdienen moeten ze Van Beek of verkopen of een nieuw contract overeenkomen.
Bij Fenerbahce, de oud-club van onder meer Robin van Persie en Dirk Kuijt, staat Phillip Cocu momenteel aan het roer.








5 te weinig
strik er om heen en de mazzel
Ze zijn gek minstens 15
Denken ze daar in Turkije dat het SALE is?
Veel te weinig
Gauw doen.
Laat Martin van Sale het maar niet horen.
5 miljoen? Op je muil, optieve gauw!!!
Die Zijn helemaal knetter van de doner
Beetje weinig
Ja daaaaaaaaaaaaag
Voor n dubbeltje op de eerste rij willen zitten nee niet op ingaan
Ja daaag
Laat die Cocu lekker bij PSV gaan shoppen.
Dat is zeker een grap Feyenoord moet er minstens 15 miljoen voor vragen en, eerlijk gezegd, vind ik dat nog goedkoop. Als je ziet wat 020 ophaalt voor zijn spelers…….
Nooit doen
Edwin van Krimpen strik er om
Strik er omheen en doen
7/8 miljoen wegdoen
Meer zal het niet worden
Dominique van Brederode wat een sukkels 5 miljoen voor van beek minstens 15 a 20 mil
Volgens mij vergeten zij die 2 voor de 5.
Minimaal t dubbele
Dure Privéjet! Wat betalen ze voor transfersom?
veel plezier Özge Özsoy
Feyenoord lijkt de primarkt wel van Europa alles weg kopen voor een schandalig laag bedrag..
WIL JE AUB GEEN FOTO’S PLAATSEN MET WITTE BROEK
115 miljoen
Veel te duur ha ha
Belachelijk
Veel te weinig !!!!!!!!!!!!
niet doen.dat zou een verlies zijn voor feyenoord
Verkopen en 100% doorverkoop eisen
Veel te weinig
Voor dat geld, lekker houden toch.
Strik erom…✋️
Maling aan die Amsterdammers, maar die krijgen meestal wel meer voor hun spelers……
Volgend jaar wandeld hij de poort uit..
Minimaal 12 miljoen !
Ja dag doe er maar 10 BIJ ⚽️⚽️⚽️
15miljoen
Ja daaaaaag!
Kom op dat is gratis opzouten met Turken
Betalen dan veel te veel
opflikkeren hoor…
Laat Cocu de spelers van PSV proberen mee te nemen voor een appel en een ei!!!
Ik zeg doen Cees Stoof
Ik zou het doen. Sven van Beek heeft nog maar een 1 jarig contract en het is nog maar de vraag of hij zelf wilt bijtekenen. Verder had hij al zijn contract met 1 jaar verlengd, waardoor hij nu tot de zomer van 2019 vastligt. En als Martin van Geel nu nog iets wilt verdienen aan hem, is dit dus het juiste moment, anders loopt hij volgend seizoen gratis de deur uit. Maar ik zou zelf geen 5 miljoen voor vragen, want dat zou weer te laag zijn. Dus ik zou tussen de 6 en de 8 miljoen euro voor vragen en met dat geld Daryl Janmaat halen, dan kan St. Juste opschuiven naar de centrale verdediging. Verder vind ik ook dat dit een goed moment is voor Van Beek zelf om in het buitenland te laten zien wat hij kan en zo laten zien dat hij misschien het Nederlands elftal kan halen. En vergeet niet dat Van Beek een heel jaar uit de roulatie was, want dat telt natuurlijk ook mee. Verder vind ik (en dat is mijn eigen mening) dat Botteghin en St. Juste daardoor samen een verdedigingsduo moeten vormen, want Botteghin is kopsterk, kan de verdediging aansturen en is natuurlijk de rots van Sao Paolo. Verder vind ik dat St. Juste altijd naar voren speelt, is razend snel en speelt niet altijd terug op de keeper. Dus al met al vind ik dat dit wel moet kunnen en ik gun Van Beek deze transfer wel.
Niet doen
Maak er maar 15 miljoen van
25 miljoen komt eerst