De KNVB maakt op 27 juli de indelingen voor het bekervoetbal bekend. De bekerindelingen worden gemaakt op basis van de klassen waarin gespeeld wordt. Dit seizoen zullen er na de poulefasen geen categorieën meer zijn.
Bekerindelingen (3de/4de klassen, West II)
Groep 2 (za)
- 1: LSVV’70, Quick Boys 2, Sporting Lieden, Wassenaar
- 2: Aarlanderveen, Nieuwerkerk, Rijnstreek, Zwammerdam
- 3: Bergambacht, Nieuwkoop, Perkouw, SPV’81
- 4: DVO’32, Loosduinen, Naaldwijk, VFC
- 5: LMO, OFB, Piershil, SDV
- 6: FC IJsselmonde, Goudswaardse Boys, Oud-Beijerland, SNS,
- 7: Herkingen’55, Houtwijk, NOCKralingen, IJvv de Zwervers,
- 8: DVV’09, Den Bommel, DJS, ZBVH
- 9: Egelantier Boys, Pernis, Zwartewaal
- 10: Hazerswoudse Boys, Hillegersberg, TOGB (za), VEP.
- 11: ’s Gravendeel, Bolnes, NTVV, Zinkwegse Boys
- 12: HBSS, Leonidas, PPSC, Zestienhoven
- 13: GHVV’13, HermesDVS, FC Vlotbrug, Hekelingen
- 14: Kagia, NSV’46, Sportief, Zevenhoven
- 15: DVC. Erasmus, Meerburg, Wateringse Veld.
- 16: Lekkerkerk, Maense, Moordrecht, Ommoord.
- 17: Kickers’69, SIVEO’60, Ter Leede 2, Van Nispen
- 18: OVV, Rockanje, SVV, Simonshaven
- 19: Ammerstolse SV, FC Oudewater, Linschoten, Schoonhoven.
- 20: Blauw Zwart, HPSV, Laakkwartier, Quick Steps
- 21: Botlek, HWD, Melissant, SCO’63
- 22: BMT, Kamerik, SEV, Woubrugge
- 23: MVV’27, NBSVV, Stellendam, Vierpolders
- 24: MSV’71, Maasdijk, Rozenburg, WFB
- 25: Gouda, Rotterdam United, Swift Boys, VVOR
- 26: KMD, Lugdunum, Roodenburg, Semper Altius
- 27: DSVP, GDA, OLIVEO, Verburch
- 28: CION, LYRA, Quintus, Victoria;04
- 29: Rijnmond HS, sv Charlois (za), WCR (za) Abbenbroek
- 30: DUNO, Fc Oegstgeest, Haagse Hout, RAS
- 31: FC Binnenmaas, Barendrecht 2, FIOS, GOZ
- 32: Alphense Boys, Alphia, Rohda’76
- 33: BSC’68, Floreant, Moerkapelle, Oosterheem
- 34: CVC Reeuwijk, HOV/DJSCR, Woerden, Zwarte Pijl
- 35: BZC/Zuiderpark, DRL, Flakkee, GLZ/Delfshaven
- 36: Rijnsburgse Boys 2, SJC, TAC’90, VVSB
- 37: DWO, GSC/ESDO, HVV Hercules, Vredenburch
- 38: CKC, Dilettant, Overmaas, WDS
- 39: Ariston’80, Schipluiden, VOB, Wanica Star
- 40: Duindorp, Football Factory, KSD-Marine, PGS/Vogel
- 41:
- 42: Be Fair, Excelsior R., Gouderak,
- 43: Rhoon, Spartaan;20 (za), TransvaliaZW, VDL.
Groep 3 (zo)
- 1: Blankenburg, Erasmus, HMSH
- 2: DONK, SJZ, SVH, Victoria’04
- 3: ODB, RKAVV 2, Taurus, Voorschoten’97
- 4: Alphen, FC IJsselmonde, OHVV, SV Madestein
- 5: HWD, REMO, sv Charlois (zo), Sporting Leiden.
- 6: ASW, Bernardus, DRL, VCS
- 7: COAL, Blijdorp, DHL, MMO
- 8: Haastrecht, Nicolaas Boys, Olympia 2, Wilhelmus
- 9: Full Speed, HOV/DJSCR, Kethel Spaland, VOC 2
- 10: ASC, NOCKralingen, Pretoria, WIK
- 11: Quick 2, Toofan, Wanica Star, Warmunda
- 12: Cabauw, HMC, Besiktas, WVC
- 13: HDV, Steeds Hooger, Stolwijk, Van Nispen
- 14: Gr. Willem II/VAC, Houtwijk, SEP
- 15: GSC/ESDO, Slikkerveer, WCR
Bekerindelingen 2018/2019