Grote kans dat na vier jaar afwezigheid Daryl Janmaat terugkeert in de selectie van Feyenoord. Dat meldt Voetbal International. De 28-jarige verdediger is momenteel actief bij Watford. Hij moet in De Kuip de plaats innemen van Kevin Diks, die na een huurperiode weer terug is bij Fiorentina. Feyenoord heeft de komst van Janmaat nog niet bevestigd. Volgens het Algemeen Dagblad staat Janmaat wel open voor een terugkeer naar De Kuip.
De in Leidschendam geboren Janmaat speelde van 2012 tot en met 2014 in De Kuip en was basisspeler van Oranje op het WK van 2014. Zijn loopbaan als voetballer begon bij Tonegido in Den Haag, werd daarna gescout door Feyenoord maar te licht gevonden. Daar dacht ADO anders over en uiteindelijk zou hij als 18-jarige bij de Hagenaars in het eerste elftal debuteren.
In juli 2008 tekende Janmaat een vierjarig contract bij Heerenveen, waar hij de beoogd opvolger van de naar West Bromwich Albion vertrokken oud-Feyenoorder Gianni Zuiverloon moest worden. Maar blessures hielden hem bijna een jaar buiten het veld. Pas daarna ontwikkelde hij zich door en bereikte in 2012 Feyenoord. De laatste vier jaar speelde hij in Engeland: Newcastle United en Watford.
Het afgelopen seizoen was Janmaat echter niet altijd zeker van een basisplaats bij The Hornets. Wel loopt zijn contract er door tot 2020.






Spring in dat vliegtuig man!
En rappido
Geen basis speler bij Watford en hup terughalen.Feyenoord wil niet voorruit.Gat met PSV Az en 020 word weer groter
Jacob Baas
Gaat jongens als St. Juste en Nieuwkoop in de weg zitten… ik zou St. Juste daar graag zien!
Prima speler en pas 28
Geef eigen jeugd eerst de kans om zich te bewijzen
Heb je momenteel niet in de jeugd helaas, zou meteen de beste back in de eredivisie zijn dus ja meteen halen
Niet lullen maar poetsen
Gelijk halen