Kozakken Boys kan volgend seizoen beschikken over Irvingly van Eijma. De Tilburger komt over van RKC Waalwijk en tekent voor één seizoen in Werkendam. De aanvaller is het zevende nieuwe gezicht dat Kozakken Boys na de zomer op het veld mag verwelkomen.
Van Eijma doorliep de jeugdopleiding van FC Den Bosch, waarna hij via RKTVV en FC Oss bij het Finse Atlantis FC in Helsinki terecht kwam. In de zomer van 2016 maakte de inmiddels 24-jarige jeugdinternational van Curaçao de overstap naar RKC Waalwijk, waar hij in vijftien eerste divisiewedstrijden vijf keer scoorde.
Multifunctioneel
“Irvingly is een fysiek sterke jongen die zowel links- als rechtsbuiten én in de spits kan spelen”, omschrijft technisch directeur Kees Spaan de kersverse Kozak. “Hij kan dienen als een sterk aanspeelpunt en dat is iets wat we het afgelopen seizoen wel eens hebben gemist. Daarnaast vind ik zijn multifunctionaliteit een groot pluspunt. Ik heb vertrouwen in hem en ben blij dat hij voor Kozakken Boys heeft gekozen”.







