In De Ballentent in Rotterdam is woensdag Kraan van schrijver Jan D. Swart gepresenteerd. Het boek gaat over de Feyenoord-iconen Coen Moulijn, Cor van der Gijp en Henk Schouten, die alle drie een belangrijke rol speelden in de succesvolle jaren ’50 en ’60 van de Rotterdammers en De Kuip vol begon te stromen.
“Toen ging de paling lopen”, aldus de auteur. “Deze verhalen zijn voor veel mensen vervlogen, maar die heb ik in mijn hoofd opgeslagen. Ik vond dat het tijd was om al die verhalen samen te vatten”, vertelt Swart, die Moulijn, Van der Gijp en Schouten vaak interviewde.
Aanstaande maandag zie je op TV Rijnmond een reportage over deze boekpresentatie in Sportclub Rijnmond. De uitzending begint rond 17:20 uur en wordt vervolgens ieder uur herhaald.