Nicolai Jorgensen en Robin van Persie waren vanochtend te vinden op Varkenoord, het trainingscomplex van Feyenoord. De aanvallers van de stadionclub waren afgelopen zondag allebei afwezig door blessures, waardoor de jonge Dylan Vente mocht starten in de basis.
Dat het spitsenduo terugkeert is een goed teken. Van Bronckhorst verwacht dus ook dat beide aanvallers inzetbaar zijn in het uitduel met FC Twente, dat in degradatienood verkeert. Die wedstrijd begint aanstaande zondag om 14:30.
Aanvoerder Karim El Ahmadi en Jean-Paul Boëtius waren niet aanwezig op Varkenoord. De reden is nog onduidelijk. Meer spelers ontbraken op de training vanochtend. De afwezigen zullen vanmiddag in actie komen in De Kuip, waar Jong Feyenoord het opneemt tegen Jong NAC Breda in De Kuip. De wedstrijd is gratis te bezoeken en begint om 14:00.
Bron foto: Mischa Keemink, www.vksportphoto.com