De wedstrijden tegen Gravendeel en Binnenmaas boden heel veel perspectief om tegen Pernis de broodnodige punten te gaan halen. Met veel zelfvertrouwen ging men de wedstrijd tegen Pernis in aan de Toldijk.
De start was slap en dat werd in minuut 8 afgestraft door een gretig spelend Pernis. Een diepe bal die dreigde over de achterlijn te gaan van GHVV’13 , dit dacht ook keeper Erwin van Trigt , Maar de spits van Pernis trok de bal alsnog voor en voor zijn collega aanvaller een makkie om het laatste tikkie te geven voor de 0 – 1.
GHVV’13 schrok wel wakker en zetten aan , op jacht naar de gelijkmaker. Het duurde misschien zes minuten maar daar kwam de gelijkmaker. Evert-Jan Schoenmaker was door gedrongen in de zestien en werd aangetikt waarop de scheidsrechter de bal op de stip lag. Randy de Macker verzilverde deze elf meter trap. De 1 – 1 stond op de borden.
Nog geen 3 minuten later stond de 2 – 1 op de borden. Een steekpass van Danny Poldervaart op Robin de Ridder die oog in oog met de keeper het leer achter de doelman schoot.
Heel lang echter kon men er niet van genieten want vijf minuten later lag de 2 – 2 achter Erwin van Trigt.
Weer een lange bal van achteruit en de verdediging greep niet goed in. Erwin kwam en pakte in eerste instantie de bal maar hij vergat dat hij nog knieën had en hij liet de bal weer los. De spits profiteerde optimaal en schoot Pernis naar GHVV’13.
De thuisploeg probeerde het nog wel om nog voor de rust op voorsprong te komen maar echt gevaarlijk werden ze niet.
Na de rust Het zelfde spelbeeld . GHVV’13 balbezit en Pernis loerend op de counter.
Pernis vond alles goed tot aan de zestien maar daar hield het dan ook op. Tien minuten in de 2e helft kwam Pernis gevaarlijk door en niet accuraat ingrijpen aan de kant van de thuisploeg kreeg de middenvelder van Pernis een prachtige kans om op de doel te schieten. Van af een meter of 25 haalde hij uit en verdween steenhard achter doelman Erwin van Trigt ( die zich prima herpakte ).
GHVV’13 weer op achterstand en dus opnieuw beginnen. De ploeg van John Stougje wilde wel maar er zat niet zoveel overleg meer in het spel. Iedereen probeerde het maar alleen en dan daar kom je niet zo heel ver mee en vooral niet tegen dit Pernis wat vandaag collectief heel sterk was en bereidt was om veel meer te geven dan de thuisclub.
De uitslag had veel hoger uit kunnen pakken omdat GHVV’13 met man en macht naar voren ging , speelde dit in de kaart van Pernis die lekker op de counter konden spelen en een paar keer gevaarlijk voor Erwin van Trigt verschenen maar die had zich weer herpakt en pakte een aantal zekere doelpunten. Ook de paal was in eens de vriend van Erwin.
Het bleef bij 2 – 3 en GHVV’13 stond weer met lege handen. OP een kwartiertje na in de 1e helft heeft het 1e elftal vandaag volledig gefaald.
Volgende week naar Charlois en daar zullen we toch uit een ander vaatje moeten gaan tappen anders vrees ik dat je een hele zware zaterdagmiddag tegemoet gaat.
Erwin van Trigt wat lees ik nu? Heb jij knieën? John Pastoor let je nog wel een beetje op deze jongen?
Was niet best
Cliff Westdijk ook jonge vogels als Erwin van Trigt vliegen uit hè… geen invloed meer op!
Je bents super hoor Erwin!!!