Vuren heeft drie punten in mindering gekregen naar aanleiding van de gestaakte competitiewedstrijd tegen Alblasserdam.
Kort voor rust werd er bij Alblasserdam-Vuren een afkoelingsperiode ingelast. Vuren weigerde vervolgende verder te spelen, omdat aanvoerder Sjors Vonk in de gang naar de kleedkamer klappen zou hebben gekregen.
Trainer Ron Vlot was zich toen al bewust van het risico van die beslissing: “Wij waren vandaag niet de schuldige partij. Als we drie punten in mindering krijgen, is dat maar zo.”
De tuchtcommissie van de KNVB heeft Vuren een schikkingsvoorstel gedaan: drie punten in mindering en 150 euro boete. Vuren gaat hiermee niet akkoord en heeft al aangekondigd beroep te zullen aantekenen.
Vuren krijgt de straf ‘omdat ze van het veld gestapt zijn’.





