SHO maakt een moeizame start door in de zaterdag eerste klasse B. De formatie van Sander Fakkel staat na zeven wedstrijden met slechts drie punten op de laatste plaats. SHO won op de zesde speeldag bij Nieuwenhoorn en verloor de overige wedstrijden.
Zaterdag verloor SHO met 2-4 van Nieuw Lekkerland en kampte met wederom veel afwezigen. Frank Dijkman van Hoeksche Waard Live Sport interviewde SHO-doelman Michael Termijn. “Het aantal afwezig lijkt wel met de week meer te worden. We moeten het er helaas mee doen,” stelt Termijn. “Tegen Nieuw Lekkerland komen we heel snel vol. Helaas ging het weer mis. Het ligt niet aan de afwezig. Als je ziet hoe we de wedstrijd verloren hebben heeft dat te maken met hoe we zelf gevoetbald hebben en hoe je de doelpunten weg geeft. Dat heeft niet echt met blessures te maken. De jongens die er staan zijn goed genoeg.”
Tegen Nieuwenhoorn pakte SHO de eerste overwinning. “Toen zat het een keertje mee,” vertelt Termijn. “Iedereen is wel klaar met dat verliezen. Dit wil niemand en het is ook niet leuk. We moeten nu iets gaan veranderen met zijn allen. Er moet meer een ‘killer’ mentaliteit komen op het veld.”
SHO won dinsdagavond na strafschoppen van SHO. “Dat was wel een lekkere overwinning. Komend weekend zijn we vrij en kunnen we toewerken naar de volgende wedstrijd.”
Foto: Frank Dijkman







