vrijdag, augustus 14, 2026
  • Inloggen
  • Registratie
  • Mijn profiel
  • Mijn VR+
  • VR+ Poule
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR+ Poule (Voorspellen)
  • Kortingsacties
  • Uitloggen
No Result
View All Result
VoetbalRotterdam
  • Home
  • Nieuws
    • Adverteren
    • Contact
    • Clubservice
      • Vacature aanmelden
      • Vacatures (Voetbal)
      • Oefenwedstrijden (jeugd)
    • Columns
    • Interviews
    • Laatste Nieuws
    • Leen’s weersverwachting
    • Overig
      • Oefenwedstrijd gezocht
      • Verslagen
    • Scheidsrechter op Maat
    • Vacature aanmelden
    • Vacatures (Voetbal)
    • Disclaimer
  • Standen
    • Mannen
    • Jeugdvoetbal
  • Betaald Voetbal
    • Betaald Voetbal Nieuws
    • Stand Eredivisie
    • Stand Eerste Divisie
  • Livescore
  • VR +
    • VR+ Inloggen
    • VR+ Registratie
    • VR+ Profiel
    • VR+ Kortingsacties
    • VR+ Poule (Voorspellen)
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR + Overzicht
  • Sponsoravond
STANDEN
LIVESCORE
  • Home
  • Nieuws
    • Adverteren
    • Contact
    • Clubservice
      • Vacature aanmelden
      • Vacatures (Voetbal)
      • Oefenwedstrijden (jeugd)
    • Columns
    • Interviews
    • Laatste Nieuws
    • Leen’s weersverwachting
    • Overig
      • Oefenwedstrijd gezocht
      • Verslagen
    • Scheidsrechter op Maat
    • Vacature aanmelden
    • Vacatures (Voetbal)
    • Disclaimer
  • Standen
    • Mannen
    • Jeugdvoetbal
  • Betaald Voetbal
    • Betaald Voetbal Nieuws
    • Stand Eredivisie
    • Stand Eerste Divisie
  • Livescore
  • VR +
    • VR+ Inloggen
    • VR+ Registratie
    • VR+ Profiel
    • VR+ Kortingsacties
    • VR+ Poule (Voorspellen)
    • VR+ Poule (Stand)
    • VR + Overzicht
  • Sponsoravond
No Result
View All Result
VoetbalRotterdam
No Result
View All Result
Home Laatste Nieuws

Sportclub Feyenoord op bezoek bij SHO

Richard Feenstra Richard Feenstra
5 oktober 2017
in Laatste Nieuws
0
1
Deelacties
Deel op FacebookDeel op Twitter
G Maak ons je Google-favoriet en volg ons ook op Google!

Sportclub Feyenoord gaat aanstaande zaterdag op bezoek bij SHO uit Oud-Beijerland. De wedstrijd in de eerste klasse b vangt aan om 14.30 op Sportpark Kikkershoek. De thuisploeg kende in de competitie een valse start. Na twee duels is het nog altijd puntloos. Afgelopen zaterdag ging SHO met 2-1 onderuit tegen VVGZ uit Zwijndrecht. Bij de zwart-witte formatie werd Fred Bison met een rode kaart van het veld gestuurd. Sander Fakkel, coach van SHO, liet in de nabeschouwingen weten dat zijn ploeg een verdiende nederlaag heeft geleden. “We waren niet secuur genoeg in de passing en toonden te weinig dynamiek. Het was jammer dat we in de slotfase nog een de winnende tegengoal incasseerden.” De openingswedstrijd tegen regiogenoot Heinenoord leverde ook al een nederlaag voor de Oud-Beijerlanders op: 0-2.

Ondanks de tegenvallende prestaties ziet Fakkel het met zijn SHO nog wel zitten. “We beschikken over een goed elftal en willen bovenin meedraaien. Ik hoop dat we bij de eerste vier ploegen kunnen eindigen. Maar we zitten in een zware afdeling. De eerste klasse is wel het minimale niveau waar we willen acteren.” De oefenmeester verklaart dat SHO voor eigen publiek tegen SC Feyenoord aanstaande zaterdag een leuk duel wil gaan voorschotelen. “Dat zijn we natuurlijk aan onze stand verplicht. Ik reken erop dat we onze rug gaan rechten.” Fakkel wil dat zijn elftal compact en op de helft van de tegenstander gaat spelen. Daarnaast zullen we van de vrije ruimtes moeten gaan profiteren. Ik verwacht in ieder geval een open wedstrijd waarin we ons zeker niet gaan verstoppen.”

De voornaamste kracht van SHO is volgens Fakkel het collectief. “We moeten het van onze teamgeest hebben. We proberen met vooral jonge spelers goede resultaten neer te gaan zetten.” Fakkel benadrukt dat SC Feyenoord goed aan de competitie is begonnen. “Ze hebben niet voor niets bijvoorbeeld een knappe 3-0 zege geboekt tegen Deltasport. SC Feyenoord is natuurlijk een tegenstander om rekening mee te houden. Zij willen niet voor niets kampioen in de eerste klasse worden. We hebben ongeveer 50 procent kans om dit duel winnend af te sluiten. Maar SC Feyenoord barst als lijstaanvoerder natuurlijk van het zelfvertrouwen.”

De selectie van SHO bestaat uit 24 man. “We zijn zaterdag gelukkig redelijk compleet, zoals het er nu naar uitziet.” Sander Fakkel heeft als jeugdtrainer in het seizoen 2010-2011 de A1 van de Sportclub Feyenoord onder zijn hoede gehad. Met die juniorenploeg legde hij in de tweede divisie knap beslag op de vijfde stek. “Het is natuurlijk altijd leuk om oude bekenden te ontmoeten. Ik vond het bijzonder om voor SC Feyenoord te werken. Ik had het naar mijn zin op Varkenoord.” Hij heeft ook de nodige ervaring opgedaan in de jeugd van Sparta Rotterdam en bij de jeugd van SHO.

SC FEYENOORD

SC Feyenoord staat op de eerste plek in de eerste klasse b. De ambitieuze ploeg is na twee confrontaties nog altijd zonder puntenverlies. De Rotterdammers wonnen op de openingsspeeldag knap met 4-0 van Nieuw-Lekkerland en vervolgens werd ook Deltasport afgelopen zaterdag dus eenvoudig verslagen: 3-0. SC Feyenoord scoorde tot op heden dus liefst zevenmaal en doelman Rick van der Burg werd nog steeds niet gepasseerd. Topscorer bij de lijstaanvoerder is voormalig Excelsior Maassluis-speler Adair Veiga Lopes, die al driemaal trefzeker was. Flankaanvaller Junior Obiku had afgelopen zaterdag een voornaam aandeel in de Rotterdamse winst door tegen Deltasport tweemaal het net te vinden. Libero Kristian Adelmund en middenvelder Quincy Oosterom hebben elk tot nu toe een treffer gemaakt. Dat deden ze in de ontmoeting met Nieuw-Lekkerland.

SC Feyenoord-trainer Raymond Frehe is voorlopig bijzonder geestdriftig over de prestaties van zijn manschappen. “We doen het goed, daar heb ik niets over te klagen. Ons spel ziet er in veel opzichten uitstekend uit. Ik vind dat we genoeg beleving en agressiviteit tonen en daarnaast slagen we er steeds beter in om de vrije mannen te vinden.” Frehe legt uit, dat zijn ploeg het systeem waarmee de ploeg nu speelt, steeds beter onder de knie krijgt. “We zijn dus, zoals gezegd, op de goede weg, al is er nog een hoop werk te verrichten. Ik hoop dat we met deze mannen in staat zijn om rechtstreeks naar de hoofdklasse te promoveren.” Hij houdt zich dan ook nog niet bezig met een eventuele eerste periodetitel. “Dat leeft niet zo bij mij.”

De oefenmeester meldt dat binnen zijn selectie gestreden wordt om een plek in de basis af te dwingen. “Niemand is verzekerd van een vaste plaats in de opstelling. Ze moeten het elke week laten zien. Dat kan ik van deze spelersgroep wel verwachten.” Raymond Frehe beschouwt SHO als een fysiek sterke tegenstander. “Ik denk dat we het spel moeten gaan maken, maar we lopen daar niet voor weg. Er is zeker geen sprake van onderschatting, dat doen we bij geen enkele ploeg. SHO heeft in het verleden natuurlijk uitstekend gepresteerd.”

De coach laat tot slot nog weten dat zijn ploeg zaterdagmiddag natuurlijk weer voor de volle winst gaat.

DelenTweetVerzenden

Gerelateerde Artikelen

TC-leden Richard Middelkoop en Dennis Alders hebben grootse plannen met TransvaliaZW: ‘Remco Outjes krijgt andere rol, Rafael Andrade als nieuwe trainer voor de groep en nog veel meer’
Interviews

Geert Arend Roorda, trainer Excelsior Maassluis: ‘Vooraf gaan we geen plafond op onze prestaties zetten’

Jan Schoonen
13 augustus 2026
rvvh 2 scaled
Laatste Nieuws

Slikkerveer en RVVH naar finale Ridderkerk Toernooi

Richard Feenstra
13 augustus 2026

Geef een reactie Reactie annuleren

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

VR+ Artikelen

TC-leden Richard Middelkoop en Dennis Alders hebben grootse plannen met TransvaliaZW: ‘Remco Outjes krijgt andere rol, Rafael Andrade als nieuwe trainer voor de groep en nog veel meer’
Interviews

Geert Arend Roorda, trainer Excelsior Maassluis: ‘Vooraf gaan we geen plafond op onze prestaties zetten’

13 augustus 2026
Wessel Verhaar promoveert met Steeds Hooger in zijn eerste jaar als trainer: ‘Het laatste wat ik wil is dat ik mijn spelers een regime opleg’
Columns

Column Jan Schoonen (736): Wesley van Gils (Pernis)

12 augustus 2026
Damiano Vaudo begint met Barendrecht aan de competitie: ‘Bij mij is geen speler gebonden aan een plek’
Interviews

Damiano Vaudo begint met Barendrecht aan de competitie: ‘Bij mij is geen speler gebonden aan een plek’

11 augustus 2026
Esad Besic Foto Branco Verhagen
Interviews

Esad Besic verruilt SC Feyenoord na tumult voor FC Dordrecht: ‘Deze stap is voor mij de juiste keuze’

11 augustus 2026
Frank de Regt (Nieuwenhoorn): ‘Deze eerste klasse is geweldig, maar als speler sta ik natuurlijk liever bovenaan met veel punten voorsprong’
Interviews

Frank de Regt: ‘Ik vind dat een club als Nieuwenhoorn op divisieniveau hoort te spelen’

21 juli 2026
image0 36
Interviews

Jesper Nossent neemt na dertig jaar afscheid van ZVV Pelikaan: ‘Ik sluit af met een kampioenschap, mooier kan bijna niet’

14 juli 2026
VoetbalRotterdam

LINKPARTNERS:
Feyenoord Primeurs
VoetbalGelderland
VoetbalBrabant
VoetbalindeBollenstreek
Jeugdvoetbal Uitslagen

  • Privacyverklaring
  • Cookieverklaring
  • Disclaimer & Copyright

SOCIAL MEDIA

Lees onbeperkt al het regionale voetbalnieuws voor maar €12 per jaar. Klik hier!
NEEM NU VR+
  • VR+
  • Inloggen
  • Home
  • Standen
  • Livescore
  • VR+ Poule
No Result
View All Result