Roy Waalboer per direct weg bij BZC/Zuiderpark (za)

2

Roy Waalboer vertrekt per direct bij BZC/Zuiderpark (za). De trainer heeft een baan aangenomen bij de KNVB en kan de functies niet meer combineren. ”Iedereen kent de reclame “het waren drie fantastische dagen”. In het geval van Roy Waalboer waren dat zo’n drie fantastische maanden. Na de trieste berichtgeving omtrent de situatie van onze hoofdtrainer, Bert Kamp, heeft hij zich direct bereid verklaart onze club te willen helpen. Mede dankzij zijn inzet en passie is hij er in die korte periode in geslaagd een enthousiaste groep neer te zetten. Helaas moeten wij weer afscheid van elkaar nemen. Roy heeft een leuke baan bij de KNVB aangenomen. Deze baan is niet goed te combineren met zijn werkzaamheden bij onze club. Namens heel BZC/Zuiderpark willen wij Roy hartelijk danken voor alles wat hij voor de club heeft gedaan en wensen wij hem heel veel succes in zijn nieuwe functie”, aldus BZC/Zuiderpark-voorzitter Richard van der Weck.

2 REACTIES