Komend weekeinde staat weer vol competitievoetbal. In de meeste competities staat de tweede speelronde op het programma. Onderstaand een overzicht van de wedstrijden.
Derde Divisie (zo)
Datum | Thuis | | Uit | | | |
---|
01-10-2017 | Be Quick 1887 | – | EVV | | – | |
01-10-2017 | UNA | – | HSC’21 | | – | |
01-10-2017 | De Meern | – | Quick’20 | | – | |
01-10-2017 | USV Hercules | – | Blauw Geel’38 | | – | |
01-10-2017 | Westlandia | – | Dongen | | – | |
01-10-2017 | JVC Cuijk | – | ADO’20 | | – | |
01-10-2017 | OFC | – | Quick | | – | |
01-10-2017 | OJC Rosmalen | – | Jong De Graafschap | | – | |
01-10-2017 | HBS | – | Jong Vitesse | | – | |
.Zon Hoofdklasse A
Datum | Thuis | | Uit | | | |
---|
01-10-2017 | DHC | – | Silvolde | | – | |
01-10-2017 | Leonidas | – | MSC | | – | |
01-10-2017 | Jong Achilles’29 | – | RKAVV | | – | |
01-10-2017 | SJC | – | Alphense Boys | | – | |
01-10-2017 | Hollandia | – | RKHVV | | – | |
01-10-2017 | Bataven | – | SDO | | – | |
01-10-2017 | SWZ Boso Sneek | – | Heerenveen | | – | |
01-10-2017 | Achilles 1894 | – | Purmersteijn | | – | |
.Zon. Hoofdklasse B
Datum | Thuis | | Uit | | | |
---|
01-10-2017 | Vlissingen | – | OSS’20 | | – | |
01-10-2017 | Jong FC Den Bosch | – | Nuenen | | – | |
01-10-2017 | IFC | – | Goes | | – | |
01-10-2017 | Meerssen | – | Juliana’31 | | – | |
01-10-2017 | Groene Ster | – | BVC’12 | | – | |
01-10-2017 | Woezik | – | Baronie | | – | |
01-10-2017 | UDI’19 | – | Gemert | | – | |
01-10-2017 | Halsteren | – | EHC | | – | |
Zon. 1ste Klasse B
Datum | Thuis | | Uit | | | |
---|
01-10-2017 | Hoogland | – | RVC’33 | | – | |
01-10-2017 | VOC | – | FC Boshuizen | | – | |
01-10-2017 | Spartaan’20 | – | Unitas | | – | |
01-10-2017 | BMT | – | SV Den Hoorn | | – | |
01-10-2017 | DVV Delft | – | Olympia | | – | |
01-10-2017 | Nieuwerkerk | – | VELO | | – | |
01-10-2017 | Poortugaal | – | RVV Kocatepe | | – | |
Zon. 2de Klasse C
Datum | Thuis | | Uit | | | |
---|
01-10-2017 | TAC ’90 | – | VUC | | – | |
01-10-2017 | Alphen | – | HVV | | – | |
01-10-2017 | Teylingen | – | DSOV | | – | |
01-10-2017 | Laakkwartier | – | RKDEO | | – | |
01-10-2017 | GDA | – | ROAC | | – | |
01-10-2017 | Pancratius | – | Foreholte | | – | |
01-10-2017 | DOSR | – | KDO | | – | |
Zon. 2de klasse D
Datum | Thuis | | Uit | | | |
---|
01-10-2017 | ONA | – | Oliveo | | – | |
01-10-2017 | TOGB | – | dsv Concordia | | – | |
01-10-2017 | WCR | – | XerxesDZB | | – | |
01-10-2017 | Wippolder | – | Slikkerveer | | – | |
01-10-2017 | GLZ/Delfshaven | – | Groeneweg | | – | |
01-10-2017 | CVV Zwervers | – | Antibarbari | | – | |
01-10-2017 | VFC | – | Excelsior’20 | | – | |
Zon. 3de Klasse A
Datum | Thuis | | Uit | | | |
---|
01-10-2017 | Warmunda | – | Nicolaas Boys | | – | |
01-10-2017 | Altior | – | Kickers ’69 | | – | |
01-10-2017 | SJZ | – | WVC | | – | |
01-10-2017 | Bernardus | – | DIOS | | – | |
01-10-2017 | RKDES | – | Rijnland | | – | |
01-10-2017 | Stompwijk’92 | – | Van Nispen | | – | |
01-10-2017 | ASC | – | FC Aalsmeer | | – | |
Zon. 3de Klasse B
Datum | Thuis | | Uit | | | |
---|
01-10-2017 | WIK | – | Full Speed | | – | |
01-10-2017 | GR.Willem II/VAC | – | Taurus | | – | |
01-10-2017 | DHL | – | GSC ESDO | | – | |
01-10-2017 | VCS | – | REMO | | – | |
01-10-2017 | ODB | – | Voorschoten ’97 | | – | |
01-10-2017 | De Ster | – | Wilhelmus | | – | |
01-10-2017 | SEP | – | SVV | | – | |
Zon. 3de Klasse C
Datum | Thuis | | Uit | | | |
---|
01-10-2017 | Blijdorp | – | ESTO | | – | |
01-10-2017 | Zoetermeer, FC | – | NOCKralingen | | – | |
01-10-2017 | Cabauw | – | Haastrecht | | – | |
01-10-2017 | DONK | – | HOV/DJSCR | | – | |
01-10-2017 | Bodegraven | – | AGE-GGK | | – | |
01-10-2017 | Gouderak | – | Stolwijk | | – | |
01-10-2017 | Hillegersberg | – | ASW | | – | |
Zon. 3de Klasse D
Datum | Thuis | | Uit | | | |
---|
01-10-2017 | HWD | – | Pretoria | | – | |
01-10-2017 | Virtus | – | COAL | | – | |
01-10-2017 | Kethel-Spaland | – | Victoria’04 | | – | |
01-10-2017 | BZC/Zuiderpark | – | Meeuwenplaat | | – | |
01-10-2017 | Besiktas | – | Dubbeldam | | – | |
01-10-2017 | OHVV | – | RCD | | – | |
01-10-2017 | sv Charlois | – | FC IJsselmonde | | – | |
Zon. 4de Klasse A
Datum | Thuis | | Uit | | | |
---|
01-10-2017 | Wanica Star | – | Erasmus | | – | |
01-10-2017 | HMSH | – | Toofan | | – | |
01-10-2017 | sv Houtwijk | – | SVH | | – | |
01-10-2017 | Delfia | – | sv Madestein | | – | |
01-10-2017 | Steeds Hooger | – | Blankenburg | | – | |
01-10-2017 | HMC | – | HDV | | – | |