Na weken van voorbereiding en een geslaagde bekercompetitie stond vandaag het 1e competitieduel op het programma, uit tegen SDV in Rotterdam.
De gehele wedstrijd is HermesDVS duidelijk de bovenliggende partij. Robbert Palm maakt met een gericht schot al snel de 0-1. Echter, nog geen minuut later staat het alweer gelijk door een vrije trap van SDV. Voor rust lopen de blauwhemden wel uit naar een 1-3 voorsprong door goals van Stijn de Vries en Ties van Berkel.
Binnen het 1e kwartier van de 2e helft maken de Schiedammers het karwei af. Door doelpunten van Kai Broer, Brian Plooij en Mari Lansbergen staat het al snel 1-6. Dat is ook de eindstand.
Ondanks de ruime overwinning was trainer Richard den Ouden niet tevreden over het vertoonde spel. Hij miste de beleving en scherpte (wederom kreeg Hermes legio kansen, maar slechts een paar werden er verzilverd). Daarnaast zag hij weinig terug van hetgeen de weken ervoor getraind was. Voorlopig dus nog werk aan de winkel.
Volgende week de semi-derby tegen VFC op Harga.