Ook komend seizoen heeft de KNVB weer gekozen voor een poule op de ‘eilanden’. Pascal van den Hoek, de nieuwe trainer van GOZ, is content met de indeling van zijn ploeg. ”Dit is een prima indeling met veel derby’s. We weten wat ons te doen staat komend seizoen maar ik wil eerst weer dat de jongens plezier gaan krijgen in het spelletje. Met goed voetbal komen de resultaten daarna vanzelf.”
Ook Herkingen’55 trainer Ron van Neck is blij met de indeling. ”Dit is een mooie maar pittige indeling met alle mogelijke Flakkeese derby’s.”
OFB is minder blij met de indeling. Trainer Wouter Zwackhalen ziet op tegen komend jaar. ”We hebben momenteel nog niet voldoende kwaliteit en breedte in de selectie voor deze competitie. We verwachten dat we dit een seizoen later wel hebben als er wat jeugdspelers doorkomen. Ik heb de KNVB aan de lijn gehad want wij wilde liever weer in Zuid I ingedeeld worden. Dit beviel ons prima afgelopen jaar. De indeling blijft echter definitief. Wij zijn door de aantallen ingedeeld in deze poule.”
4H: DVV’09, Herkingen’55, Melissant, SNS, FIOS, NTVV, OFB, Stellendam, Goudswaardse Boys, Flakkee, GOZ, Oud-Beijerland, WFB, ZBVH.
Bekijk hieronder de rest van de indelingen.
Landelijk
Klik hier voor de indelingen van het landelijke voetbal.
Zaterdagvoetbal
Klik hier voor de indelingen van de eerste klasse (za).
Klik hier voor de indelingen van de tweede klasse (za).
Klik hier voor de indelingen van de derde klasse (za).
Klik hier voor de indelingen van de vierde klasse (za).
Zondagvoetbal
Klik hier voor de indelingen van de eerste klasse (zo).
Klik hier voor de indelingen van de tweede klasse (zo).
Gewoon lekker gaan ballen trainer.
Goed voor de penningmeester
Het is wel vaag dat de aanvraag van de ene club op het eiland naar een ander district wel gehonoreerd word en van de ander niet.
Als je nu al weet dat je elftal er niet klaar voor is wordt het een leuk seizoen hihihi
Vincent Kraaijenbos
Kan je alles gewoon op de fiets doen vinnie
Toch beter voor team ook sterkere tegenstand worden ze beter van