Victoria’04 za heeft zich als laatste geplaatst voor de halve finales. Ondanks de degradatie van afgelopen zaterdag was Victoria’04 de gehele wedstrijd de boven liggende partij.
Het was Oscar Knecht die de 1-0 maakte na een kwartier spelen ook hierna waren de beste mogelijkheden voor de thuisploeg. Na rust kreeg VFC wat meer grip op het spel topscoorder Justin van Mullem zorgde voor de gelijkmaker in de 65e minuut. Hierna moest de prima keepende invaller doelman van VFC diverse keren handelend optreden.
Bij de Kwekkers zat de teleurstelling van het missen van de nacompetitie in de schoenen. Want Victoria’04 kwam met een fraaie kopbal van Donny van Balen in de 83e minuut op 2-1. Dit was ook de uitstand zodat Victoria’04 en CION zich in poule B plaatste voor de halve finale.
De loting voor de halve finales werd verricht door de oud Spartaan en gastheer van Victoria’04 Jan Bouman onder toeziend oog van de diverse bestuursleden.
- Dinsdag 30 mei: CWO – Victoria’04 za
- Dinsdag 6 juni: CION – Deltasport
De finale is zaterdag 10 juni bij CION.