In een eerder stadium is al gecommuniceerd over het aanblijven van Gijs Zwaan als hoofdtrainer van onze eerste selectie.
Nu zijn ook de gesprekken met de andere stafleden afgerond. Er zullen aankomend seizoen weinig mutaties plaatsvinden. Marco Nijssen en Melvin Spruijt blijven ook het komend seizoen actief als assistent-trainer. Maurice de Groot blijft keeperstrainer en Arjo de Beer neemt de verzorging weer op zich. Eddy Bestebreurtje gaat ook het komend seizoen zijn rol als grensrechter uitoefenen en combineert dit met enkele taken van elftalleider.
De huidige elftalleider Rob Nugteren heeft namelijk aangegeven om te stoppen met zijn rol rondom het eerste elftal. Bij het tweede elftal blijft Cees van den Heerik de trainer.