Koploper Zinkwegse Boys wist onder een stralend zonnetje en onder het toeziend oog van flink wat toeschouwers thuis met 6-1 te winnen van RDM. De Boys bleven derhalve nog immer ongeslagen en konden na een “naar huidige maatstaven” mindere 1e helft [3-1 ] en een betere 2e helft nog uitlopen naar een 6-1 overwinning.
Het was ZWB-spits Koen van der Ende die in zijn nabeschouwing met Radio HW-verslaggever Jan van Kleef aangaf dat het geen wet van Meden en Perzen is dat ZWB op halve kracht zomaar alle resterende wedstrijden zal winnen. Hij sloeg hiermee in zijn treffende analyse, als onderwijzer in het dagelijkse leven, de spijker op zijn kop en gaf aan dat ZWB wekelijks zijn nivo moet zien te halen om straks de vlag te kunnen hijsen. Zinkweg stond bij rust vandaag met 3-1 voor maar toch was het veldspel in de 1e helft stukken minder dan dat de supporters dit jaar gewend zijn. De dode spelmomenten waren echter wel zeer goed uitgevoerd. Na rust begon het qua combinatievoetbal echter beter te lopen en liep de score op.
De tegenstander van vandaag, RDM uit het Rotterdamse Heijplaat, moest in de 7e minuut al de 1-0 incasseren. Aanvoerder Ronald van Ruiven draaide een corner mooi voor de goal en de mee opgekomen centrale verdediger Sander van Hamburg kopte binnen. De bal werd een meter achter de doellijn uit de goal gewerkt maar de scheidsrechter stond op 1 lijn en wees naar het midden. De tegenstander liet hierna zien dat ze zeker geen onaardig samenspel op de mat wisten te leggen en Zinkwegkeeper Stephan van Ruiven moest in de 10e minuut een poeier van grote afstand uit de kruising tikken. In de 28e minuut werd het 2-0 toen wederom Ronald van Ruiven de bal uit een corner voor de goal bracht waarna Mike Fiere boven alles en iedereen uit sprong en binnen kopte. Ronald van Ruiven liet 8 minuten later zien dat hij zelf ook kon scoren en schoot een toegekende vrije trap, met de nauwkeurigheid van topdarter Michael van Gerwen, vanaf ruim 20 meter in de kruising, 3-0. In de 41e minuut ging de bal aan de overkant op de stip na hands in de 16 meter en de strafschop werd benut. Ruststand 3-1.
Na de thee tapte Zinkweg uit een ander vaatje. in de 46e minuut was het gelijk raak. Uit wederom een vrije trap van Ronald van Ruiven wist Mike Fiere de bal door te koppen en Koen van der Ende rondde af, 4-1. ZWB begon vlot te combineren en het was in de 56e minuut Mees Lebbink die hard afdrukte, 5-1. Na nog een paar beste kansen voor o.a van der Ende en Lebbink, die van de doellijn gehaald werden, was het in de 82e minuut nog een keer raak. Het was Koen van der Ende die, uit een mooie steekpass van Kevin Brasser, de 6-1 eindstand op het scorebord zette.