Namens de technische commissie van RCD is het bestuur verheugd te melden dat Pipi Pruijmboom met ingang van seizoen 2017-2018 de nieuwe trainer wordt van RCD 1. Pipi zal dit in combinatie doen met het trainerschap bij zaterdag eersteklasser Oranje Wit waar hij al sinds 2011 de scepter zwaait.
Pruijmboom werd op zijn vijfde lid van SSW waar hij de hele jeugd doorliep om daarna door te gaan naar het eerste elftal. De ras-Dordtenaar haalde ook het profvoetbal. Bij DS’79, later bij FC Dordrecht en Excelsior waar hij het na één jaar voor gezien hield. Pruijmboom belandde hierna bij Heerjansdam, waar hij nog jaren met plezier voetbalde.
Als trainer was SSW zijn eerste club. Voor de cursus oefenmeester 2 liep Pruijmboom stage bij ’s-Gravendeel waar hij snel gevraagd werd om trainer te worden van het eerste elftal. Pruijmboom bleef zes en half jaar bij ’s-Gravendeel en bracht die club van de derde naar de eerste klasse. Na twee jaar Heerjansdam, waar hij degradeerde uit en weer promoveerde naar de hoogste afdeling in het amateurvoetbal, kwam Pruijmboom in 2010 bij Oranje Wit terecht waar hij nog een contract voor onbepaalde tijd heeft.
Foto: Jack van der Starre
Toptrainer
Andre Abbema
Hebben ze denk ik wel een goede aan!