Afgelopen zaterdag was Vrouwe Fortuna Goudswaardse Boys niet goed gezind. Ondanks een alleszins redelijke wedstrijd werd ongelukkig verloren. Al na een vijftal minuten kreeg de thuisclub een voortreffelijke mogelijkheid om de score te openen, maar de combinatie tussen Joeri Heistek en Johan Bestebreur stierf in schoonheid. Goudswaarder Erik Erkens moest binnen een half uur twee gele prenten incasseren en vooral de tweede was een dure. Zijn verdedigende actie jegens Dirkslander Ramon de Man was in de ogen van de arbiter een dubbele sanctie waard: tweede geel en een strafschop tegen. Jeroen Springvloed Dubbeld maakte vanaf elf meter geen fout: 0-1.
In ondertal waren de Boys enige tijd “zoekende” en nadat Goudswaardse Boys-doelman Bryan Huijzers nog redding bracht bij een inzet van Joris Brooshooft moest hij in de 43ste minuut zwichten na een doeltreffende uithaal van Jurre Toes: 0-2. Nauwelijks een minuut later was het aan de andere kant raak toen Nardo Tol de goal van Arjen Robben tegen Arsenal in spiegelbeeld kopieerde: 1-2.
Na de thee bleef de equipe van trainer Leo Tol met 10 man knap overeind en kreeg via Thomas Keijzer en Joeri Heistek zelfs kansen op de gelijkmaker. Twee minuten voor tijd maakte Glenn Melissant echter aan alle onzekerheid een einde door een vloeiende Dirkslandse aanval af te ronden: 1-3.