Charlois (zo) speelt remise tegen ‘buurman’ Spartaan’20

1

ROTTERDAM

In de tweede klasse D trad Charlois op het eigen sportpark Charlois aan tegen de koploper en buurman Spartaan’20. Met een verrassend gelijkspel van 1-1 moest de koploper genoegen nemen.

Charlois trad aan met een aantal ‘oud gedienden’ en trainer Rinus Schrijver is al maandenlang niet te benijden met de blessuregolf en overige afwezigen van zijn spelersgroep. Na een slechte reeks van een groot aantal wedstrijden kwam in deze ‘Oldegaarde-derby’ koploper Spartaan’20 op bezoek. Op papier natuurlijk een ruime overwinning voor de gastheren. Niets bleek van dit alles waar. Charlois hield zich kranig en ‘snoepte’ de koploper twee punten af. Met een goede tweede helft kwam het op gelijke hoogte, nadat het in de eerste helft op een 0-1 achterstand kwam te staan. Een ruststand, die hoger had moeten uitpakken, maar Spartaan’20 verzuimde de score te verhogen. Charlois trad veelal met veel mensen achter de bal en de gastheren waren niet bij machte om Charlois op grote achterstand te zetten. Spartaan kwam al vroeg op voorsprong. Zeventien minuten op de klok en in een mêlee van spelers bleek Swendly Albertus raak te schieten na fraai voorbereidend werk van Michel Margaretha; 0-1. Vlak hiervoor verzuimde Albertus de score te openen en aan de andere kant zag Darwin Sambo zijn inzet gekeerd worden door keeper Giovanni de Man.

EIGEN DOELPUNT

Na de pauze kwam de thuisclub op gelijke hoogte. Uit een corner van Fouad El Ouazizi werd de bal door De Man zelf verwerkt achter de doellijn. Scheidsrechter van Hees stond zelf op de lijn en floot voor doelpunt ondanks verwoede pogingen van zijn assistent-scheidsrechter. De tweede helft was Charlois beter opgewassen, hoewel Spartaan het betere van het spel had. Toch kwam er meer los en een derby levert toch meer krachten op. Misschien had Spartaan de volle winst verdiend, maar gezien de tweede helft mag het punt dat Charlois verdiende zeker niet onverdiend genoemd worden. Schrijver na afloop: „Wij hebben vandaag naar vermogen gespeeld. Zeker tegen deze goede ploeg. Ons team met veteranen en invallers moet ik complimenteren. De oudjes gaven sturing en dat merkte je aan het team. De volgende wedstrijd zien wij weer verder. Iedere week is een finale”.

sv Charlois-Spartaan’20   1-1  (0-1)

17. Swendly Albertus 0-1, 50. Giovanni de Man 1-1 (eigen doelpunt)

Charlois: Fortes, Pols, Sahebzadeh, Hol (85. De Miranda), Van Gastel, Hoffman, Douhoucha (46. Durmus), El Ouazizi, Sambo, Van der Linden, Van Emden (80. Ekici).

Spartaan’20: De Man, Paulino, Ozturk, Ignatia, Doughli (60. Vijent), Tozlu, Margaretha, (70. Dogan), Jigar, Paesch, Albertus (65. Akdag), Charraoui.

Scheidsrechter: O.R.van Hees.

Bijzonderheden: In deze wedstrijd trok de stoïcijns leidende arbiter geel voor Van Gastel van Charlois. Bij Spartaan’20 ontvingen Margaretha en Akdag de gele prent. Foto ©Han Steenbeek.

1 reactie
 1. DHZer zegt

  sv Charlois
  1 uur ·
  Charlois (zo) speelt remise tegen ‘buurman’ Spartaan’20
  ROTTERDAM
  Han Steenbeek
  In de tweede klasse D trad Charlois op het eigen sportpark Charlois aan tegen de koploper en buurman Spartaan’20. Met een verrassend gelijkspel van 1-1 moest de koploper genoegen nemen.
  Charlois trad aan met een aantal ‘oud gedienden’ en trainer Rinus Schrijver is al maandenlang niet te benijden met de blessuregolf en overige afwezigen van zijn spelersgroep. Na een slechte reeks van een groot aantal wedstrijden kwam in deze ‘Oldegaarde-derby’ koploper Spartaan’20 op bezoek. Op papier natuurlijk een ruime overwinning voor de gastheren. Niets bleek van dit alles waar. Charlois hield zich kranig en ‘snoepte’ de koploper twee punten af. Met een goede tweede helft kwam het op gelijke hoogte, nadat het in de eerste helft op een 0-1 achterstand kwam te staan. Een ruststand, die hoger had moeten uitpakken, maar Spartaan’20 verzuimde de score te verhogen. Charlois trad veelal met veel mensen achter de bal en de gastheren waren niet bij machte om Charlois op grote achterstand te zetten. Spartaan kwam al vroeg op voorsprong. Zeventien minuten op de klok en in een mêlee van spelers bleek Swendly Albertus raak te schieten na fraai voorbereidend werk van Michel Margaretha; 0-1. Vlak hiervoor verzuimde Albertus de score te openen en aan de andere kant zag Darwin Sambo zijn inzet gekeerd worden door keeper Giovanni de Man.
  EIGEN DOELPUNT
  Na de pauze kwam de thuisclub op gelijke hoogte. Uit een corner van Fouad El Ouazizi werd de bal door De Man zelf verwerkt achter de doellijn. Scheidsrechter van Hees stond zelf op de lijn en floot voor doelpunt ondanks verwoede pogingen van zijn assistent-scheidsrechter. De tweede helft was Charlois beter opgewassen, hoewel Spartaan het betere van het spel had. Toch kwam er meer los en een derby levert toch meer krachten op. Misschien had Spartaan de volle winst verdiend, maar gezien de tweede helft mag het punt dat Charlois verdiende zeker niet onverdiend genoemd worden. Schrijver na afloop: „Wij hebben vandaag naar vermogen gespeeld. Zeker tegen deze goede ploeg. Ons team met veteranen en invallers moet ik complimenteren. De oudjes gaven sturing en dat merkte je aan het team. De volgende wedstrijd zien wij weer verder. Iedere week is een finale”.
  sv Charlois-Spartaan’20 1-1 (0-1)
  17. Swendly Albertus 0-1, 50. Giovanni de Man 1-1 (eigen doelpunt)
  Charlois: Fortes, Pols, Sahebzadeh, Hol (85. De Miranda), Van Gastel, Hoffman, Douhoucha (46. Durmus), El Ouazizi, Sambo, Van der Linden, Van Emden (80. Ekici).
  Spartaan’20: De Man, Paulino, Ozturk, Ignatia, Doughli (60. Vijent), Tozlu, Margaretha, (70. Dogan), Jigar, Paesch, Albertus (65. Akdag), Charraoui.
  Scheidsrechter: O.R.van Hees.
  Bijzonderheden: In deze wedstrijd trok de stoïcijns leidende arbiter geel voor Van Gastel van Charlois. Bij Spartaan’20 ontvingen Margaretha en Akdag de gele prent.

Laat een antwoord achter