VoetbalRotterdam partner Trainingskampen.nl heeft enkele zeer scherpe last-minute aanbiedingen voor komende winter op een rijtje gezet. U kunt voor slechts 289 euro deze winter naar Barcelona en voor 329 euro naar Calella.
Barcelona
Alle faciliteiten zijn in Barcelona aanwezig voor een geslaagd trainingskamp. Barcelona is de stad van Gaudi. Maar in voetballand is Barcelona nog meer de stad van FC Barcelona, Messi en Espanyol.
De voetbalcultuur opsnuiven door middel van een bezoek aan het stadion en/of wedstrijd van FC Barcelona of door een rondleiding in het stadion en museum Camp Nou, maar zeker ook de fantastische sfeer in de stad zelf, dragen bij tot een enorme voetbalspirit en teambuilding.
Calella
Calella, toeristenhoofdstad van de Costa del Maresme is een volwaardige toeristenstad. Met het brede zandstrand van meer dan 3 km breed, een goede infrastructuur, de mogelijkheid om vele activiteiten te ondernemen en de pret die bij het vallen van de avond wordt verzekerd heeft Calella tot één van de grootste toeristenplaatsen van Noord-Spanje gemaakt.
Ook de omliggende stadjes Tossa en Lloret de Mar zijn een bezoek op de dag of in de avond meer dan waard. Tevens is er een directe treinverbinding (45-60 min) naar de metropool Barcelona. Verder nodigen het ideale klimaat, de goede voetbalvelden en dit vriendelijke land u uit voor uniek voetbalplezier en een professioneel verblijf!
Contact
Neem snel contact op met Trainingskampen.nl:
telefoon 078 – 6291577 – e-mail: info@trainingskampen.nl – www.trainingskampen.nl