Graag hadden Alblasserdam- trainer Dennis Schoonewil en zijn elftal de 3-2 winstprimeur tegen Papendrecht uitbundig gevierd op het veld, maar dat plan werd gedwarsboomd door een doldrieste toeschouwer die meteen na het laatste fluitsignaal over de balustrade sprong om Papendrecht-rechtsback Michael van Rooijen te lijf te gaan. Dat meldt Regio-Voetbal.nl.
Het incident zorgde even voor verhitte gemoederen, waarna de rust weerkeerde op sportpark Souburgh. De vechtersbaas, die in het verleden bij vv Alblasserdam onder de lat heeft gestaan maar inmiddels geen lid meer is van de club, werd snel ontzet.
“Erg vervelend dat dit is gebeurd”, vond Papendrecht-trainer Mark Weel. “Maar Alblasserdam treft geen blaam. Ineens stond die man op het veld. Het ging allemaal zo snel. Dit soort dingen kun je niet voorzien, laat staan dat je er maatregelen tegen kunt nemen.”
Jij Richard Mulder ?