In Zuid Beijerland was het lang spannend bij de derby ZBVH-Zinkwegse Boys. Het stond, met beste kansen over en weer, lang 0-1 en na een spannende slotfase viel pas in de slotminuut de genadeklap waardoor de Boys een 0-2 overwinning meenamen naar de Zinkweg.
ZBVH startte met een serie snelle gevaarlijke uitbraken maar het ontbrak aan scherpte voor de goal. Achterin speelden de Zuid Beijerlanders met 3 centrale verdedigers tegen ZWB-spits Koen van der Ende waardoor het centrum flink dichtgemetseld zat. Toch wist ZWBer Kevin Brasser in de 9e minuut door te breken maar hij zag zijn inzet door de keeper met de voet gekeerd worden. Even later een soortgelijke situatie. Nu was het Koen van der Ende die zijn inzet gekeerd zag worden. ZBVH had een snelle rechtsbuiten en deze leverde in de 25e minuut een knappe solo af. Zijn inzet in de korte hoek was echter een prooi voor Zinkwegkeeper Stephan van Ruiven. ZBVH liet veel ruimte aan de zijkanten aangezien de backs flink naar binnen knepen. De Boys hadden moeite om na een aanvalsopzet over rechts of links centraal mazen in het net te vinden aangezien ZBVH met veel spelers dicht op elkaar erg weinig ruimte toeliet. Op slag van rust slaagde de Zinkweg er wel in om een gaatje te vinden. Het was Mees Lebbink die vanaf rechts William Benard wist te bereiken. De laatste zag zijn inzet via een kluts in een drukte van spelers in het uiterste hoekje verdwijnen, 0-1.
Na de thee moest ZBVH komen en had een centrale verdediger doorgeschoven. In de 52e minuut schoten de Zuid Beijerlanders vanaf rand 16 meter naast en even later vanuit dezelfde positie over. Aan de andere kant kreeg Koen van der Ende nu wat meer ruimte en nadat hij in de 61e minuut op de goed uitkomende keeper stuitte, werd hij bij zijn volgende aanvallende actie in de 16 meter gevloerd. Hij nam de toegekende strafschop zelf maar zag zijn inzet door de keeper uit de hoek geranseld worden. Twee minuten later redde de goede keeper weer knap op een inzet van dichtbij van Kevin Brasser. ZBVH rechtte, gesterkt door de gemiste strafschop van ZWB, zijn rug en ging fel op jacht naar de gelijkmaker. Nadat de sterk spelende centrale middenvelder Peter van Dam van Zinkwegse Boys geblesseerd afhaakte, veroverde ZBVH steeds meer de 2e bal op het middenveld. Het Zinkwegse verdedigingsblok met Ferry van den Dool, Mike Fiere, Sander van Hamburg en Jeroen de Kruyk moest in deze fase vol aan de bak om de zaak gesloten te houden. In de 77e minuut kreeg de thuisploeg een zeer goede kans. ZWB-goalie Stephan van Ruiven wist 1 op 1 de eerste inzet sterk met de voet te keren waarna de rebound in het zijnet geschoten werd. Drie minuten later kwamen Ferry van den Dool en een tegenstander in een luchtduel hard met de hoofden tegen elkaar waardoor het spel een kleine 10 minuten stil lag . De verdediger van Zinkweg moest met een fikse hoofdwond per brancard het veld verlaten. In een hectische slotfase kreeg eerst ZWB een topkans. Koen van der Ende dook over rechts de diepte in en legde af op William Benard. De laatste zag zijn inzet door een verdediger miraculeus uit de doelmond gehaald worden. Miraculeus was ook de situatie 3 minuten later aan de overkant. Een hoge bal belandde tussen laatste man Sander van Hamburg en keeper Stephan van Ruiven. Een aanvaller van ZBVH wist de bal te onderscheppen maar schoot vervolgens net naast. In de laatste minuut viel de genadeklap. William Benard haalde over rechts de achterlijn en zijn voorzet werd door Koen van der Ende binnen gekopt. Zo kon Zinkwegse Boys na deze lastige wedstrijd weer 3 punten bijschrijven en werd de koppositie met 16 punten uit 6 duels gehandhaafd.